Traktor_New_Holland_T4S_1

Traktor New Holland T4S

Traktory T4S s výkonem v rozmezí 55 - 75 koní jsou univerzální zemědělské traktory. V jeho provedení je možné nabídnout 3 modely. Tyto traktory disponují jednoduchostí a je u nich kladen důraz na mechanické části, a to včetně převodovky.
Traktor_New_Holland_T4_1

Traktor New Holland T4

Traktory T4 s výkonem v rozmezí 58 - 75 koní jsou univerzální zemědělské traktory. V jeho provedení je možné nabídnout 3 modely, které se mohou pyšnit svým komfortem a vysokou výkonností.
Traktor_New_Holland_TD5_1

Traktor New Holland TD5

Traktory TD5 s výkonem v rozmezí 86 – 114 koní patří mezi jednoduché traktory, které kladou důraz na mechanické části. V jeho provedení je možné nabídnout 4 modely. Tyto traktory disponují jednoduchostí a je u nich kladen důraz na delší provoz oproti ostatním modelům. Zákazníci si mohou při výběru traktoru zvolit buď čistě mechanickou převodovku, nebo převodovku s hydraulickou reverzací, která je ovládaná mechanicky.
Traktor_New_Holland_T5_Utility_1

Traktor New Holland T5 Utility

Traktory T5 Utility s výkonem v rozmezí 75 – 114 koní patří mezi velmi pohodlné a moderní traktory, které zákazníkům zjednoduší každodenní lehčí práce. Traktor je zařazen do kategorie menších kompaktních traktorů, které jsou určeny zejména pro práce ve stájích, ošetřování píce a pro práci s čelním nakladačem.
Traktor_New_Holland_T5_ElectroCommand_1

Traktor New Holland T5 Electro Command

Traktory T5 Electro Command s výkonem v rozmezí 99 – 117 koní představují přechodnou skupinu mezi nižší a vyšší střední třídou. Na základě své hmotnosti, pohodlí a jednotlivými funkcemi jsou traktory vhodné zejména pro práci na menších farmách, které se zaměřují na smíšenou zemědělskou výrobu.
Traktor_New_Holland_T5_DynamicCommand_1

Traktor New Holland T5 Auto Command a Dynamic Command

Traktory T5 Auto a Dynamic Command s výkonem v rozmezí 110 – 140 koní patří mezi traktory střední třídy, které zajišťují moderní technologie i pro menší podniky a soukromé farmáře.
Traktor_New_Holland_T6_1

Traktor New Holland T6

Traktory T6 s výkonem v rozmezí 125 – 180 koní nabízí 7 modelů ve čtyř nebo šestiválcové verzi. Pro zákazníky jsou k dispozici traktory se třemi typy převodovek, které tuto řadu traktorů dále rošiřují.
Traktor_New_Holland_T7_1

Traktor New Holland T7

Traktory T7 s výkonem v rozmezí 165 – 270 koní nabízí 9 modelů s třemi různými typy převodovek.
Traktor_New_Holland_T7HD_1

Traktor New Holland T7 HD

Traktory T7 HD s výkonem v rozmezí 275 – 313 koní nabízejí pro své zákazníky tři modely traktorů, které se mohou pyšnit plynulou převodovkou a motorem 6,7 l. Troufáme si říct, že zemědělství budoucnosti je spjato právě s těmito traktory.