MultiOne

„Made in Italy“ a má letitou rodinnou tradici…a je vlastněn pouze jedním majitelem. Jedná se o multifunkční kloubové mini nakladače CSF-MULTIONE!

Číslo 1 na českém trhu ve své kategorii.

CSF-MULTIONE – multifunkční kloubové mini nakladače

  • 12 modelových řad
  • Hmotnost od 450 kg do 2 540 kg
  • nosnost od 250 kg do 1 700 kg
  • v nabídce je více než 170 originálních adaptérů

CSF - MULTIONE si sama vyrábí šasi a rámy svých strojů. Výroba probíhá převážně roboticky (dělení a svařování), tím je možné eliminovat výrobní vady a reagovat pružněji na potřeby zákazníků. V konečném důsledku se jedná o nejkvalitnější produkci. Samotná montáž a kompletace strojů probíhá ve stejném výrobním závodě. CSF-MULTIONE si také vyrábí všechny své nabízené adaptéry, které jsou navrženy přímo pro použití na nakladače MultiOne a tím pádem i 100%. Jako jeden z mála výrobců nakladačů drží skladem velký počet strojů v základní výbavě, je tedy schopen dodat stroj k zákazníkům za velmi krátkou dobu a to v rozmezí od 1 do 8 TÝDNŮ – záleží na požadovaných specifikacích strojů.

MultiOne nabízí i plně elektrický nakladač s nulovými emisemi díky vhodným do vnitřních prostor nebo velmi nízkému provoznímu hluku na místě, kde je hluk na obtíž např. centra měst, nákupní centra, hřbitovy atd. Nutno vyzdvihnout i nízké provozní náklady. Poháněn je dvěma elektromotory: první pro pohon pojezdu 6kW a druhý 2,5kW pro výložník a přídavný vnější hydraulický okruh. Nabíjí se běžnou zásuvkou na 220V.