Rozmetadla Bergmann

Rozmetadla hnoje BERGMANN jsou v celém světě již mnohá desetiletí úspěšně nasazována při aplikaci nejrůznějších rozmetaných materiálů. Díky vysoce kvalitní konstrukci rámu a promyšlenému technickému řešení podvozku jsou jízdní vlastnosti rozmetadel v harmonickém souladu s bezpečností. Na práci rozmetadel hnoje BERGMANN je spolehnutí i v obtížných podmínkách. Díky své vysoké úrovni obdržela rozmetadla BERGMANN od německé zemědělské společnosti DLG nejvyšší uznání za funkčnost a kvalitu s vynikající precizností rozmetání.

Rozmetadla hnoje BERGMANN jsou nasazována vždy, když jde o obzvlášť náročné rozmetání chlévského hnoje. Podle druhu rozmetaného materiálu a způsobu jeho rozhozu lze všechny stroje vybavit různými druhy rozmetacích ústrojí. Velká nabídka volitelného vybavení a doplňků umožňuje optimální přizpůsobení rozmetadla nejrůznějším požadavkům zákazníků. Ovládání je možné i pomocí ISOBUS.

BERGMANN odjakživa realizoval progresivní myšlenky a zásadní měrou posouval vpřed rozhodující vývoj rozmetací techniky. Pomocí moderních univerzálních rozmetadel se dnes velkoplošně a šetrně vůči životnímu prostředí aplikují vysoce hodnotné rozmetací materiály jako jsou kompost, biologické čistírenské kaly, vápno a všechny druhy chlévského a drůbežího hnoje. Na univerzální rozmetadla BERGMANN je i v obtížných pracovních podmínkách vždy spolehnutí. Díky své vysoké úrovni obdržela rozmetadla BERGMANN od německé zemědělské společnosti DLG nejvyšší uznání za funkčnost a kvalitu s vynikající precizností rozmetání.

Univerzální rozmetadla BERGMANN jsou nasazována vždy, když jde o obzvlášť náročné rozmetání. Podle druhu rozmetaného materiálu a způsobu jeho rozhozu lze všechny stroje vybavit různými druhy rozmetacích ústrojí. Velká nabídka volitelného vybavení a doplňků umožňuje optimální přizpůsobení rozmetadla nejrůznějším požadavkům zákazníků. Ovládání je možné i pomocí ISOBUS.

Zkušenosti

0+

Prodaných traktorů

Tradice

0

Založeno

Dostupnost

0

Poboček