Vredo

Vredo je přední výrobce zemědělské techniky. Standardní výroba společnosti Vredo zahrnuje zejména tyto čtyři produktové řady:

  • přisévací stroje,
  • řezací filtry,
  • aplikátory kejdy,
  • samohybná vozidla.

Firma si sama kompletně zajišťuje vývoj a výrobu všech těchto produktových řad. Za tímto účelem je vybavena nejmodernějším výrobním zařízením. Vredo prodává a distribuuje své výrobky jak přímo, tak prostřednictvím sítě pečlivě vybraných místních i zahraničních distributorů.

Historie

Historie firmy sahá do roku 1947. Tehdy pan B. de Vree, syn zemědělce, založil firmu sdružující dodavatele zemědělské techniky. Oblasti podnikání byly rozmanité a stroje byly často upravovány podle specifických požadavků těžké jílovité půdy v oblasti Betuwe.
Úpravy již vyrobeného strojního zařízení se postupně změnily na vývoj nových strojů. Zakázková výroba zemědělské techniky se tedy postupně měnila na strojírenskou společnost a později na plnohodnotnou továrnu.
V roce 1976 de Vree uvedl na trh stroj pocházející z vlastního vývoje, přisévací stroj Vredo. Koncem 80. let byl stejný princip dvojitých disků použit pro vývoj unikátních aplikátorů kejdy Vredo.
V roce 1989 vývojáři firmy namontovali nádrž na kejdu na tříkolové samohybné vozidlo Horsch s flotačními pneumatikami. Jednalo se o první průnik společnosti Vredo do oboru
samohybných vozidel. Od roku 1994 společnost Vredo vlastními silami vyprojektovala a vyrobila více než 400 samohybných vozidel.

Vize

Vredo si stanovila za cíl přispívat k dalšímu rozvoji tohoto oboru svými výrobky. Pro společnost Vredo je důležité, aby všechny zainteresované strany, včetně partnerů a zákazníků, získávaly dobré finanční výsledky díky používání výrobků Vredo.