video
  • P & L, spol. s r.o., je společnost s dlouholetou historií (rok zal. 1990)
  • P & L, spol. s r.o., má bohaté zkušenosti ve svém oboru
  • P & L, spol. s r.o., staví na solidnosti a osobním přístupu
  • P & L, spol. s r.o., je vlastněna pěti českými majiteli

O společnosti

Vážení návštěvníci webu společnosti P & L, spol. s r.o., přátelé zemědělství a zemědělských stojů, fanoušci moderních zemědělských technologií i osvědčené klasiky, připravili jsme pro Vás nový web, jehož cílem je vzájemná komunikace.

Chceme se s Vámi podělit o zkušenosti, které poctivě soustavně shromažďujeme již od roku 1990. Poradit Vám s řešením některých vašich pracovních problémů a naopak získat od vás informace jak a v čem Vám můžeme být prospěšní.

V jednotlivých sekcích můžete získávat obecné informace o nabízených produktech, získat rychlou nabídku na zemědělskou techniku nebo kontakt na jednotlivé pracovníky obchodního oddělení. Můžete s námi navázat spolupráci nebo i posílit náš tým.

Dovolím si tvrdit, že za dobu existence naší společnosti jsme byli průkopníky hned několika technologií a trendů v zemědělství. Ty jsme vypozorovali v zemích našich dodavatelů a následně jsme je aplikovali na podmínky českého a slovenského zemědělství.

Platí to především pro setí kukuřice (USA), aplikaci kejdy (Holandsko), využití precizního zemědělství (USA). Polní doprava Česko. V těchto a řadě dalších oblastí jsou mí kolegové připraveni Vám nabídnout profesionální péči v duchu našeho sloganu … Servis, za kterým stojí lidé.

Jsme tu pro Vás dnes a děláme vše proto, abychom byli i zítra. Takhle už to děláme od roku 1990. Chtěl bych, aby se Vám na našich stránkách líbilo, byly pro vás inspirativní a těm kteří nás ještě neznají přinesly navázání nových kontaktů a možnou budoucí spolupráci…

Se srdečným pozdravem
Ing. Petr Lebeda
ředitel společnosti P & L, spol. s r.o.