New Holland

New Holland Agriculture

Co mají společného nejúspěšnější farmáři a poskytovatelé služeb z celého světa? Všichni spoléhají na značku New Holland. New Holland vždy nabízí to pravé vybavení pro práce v zemědělství - s nízkými náklady a vysokou produktivitou. Ať jste poskytovatel služeb zemědělskou technikou, velký farmář, chovatel dobytka, vinař, sadař nebo se zabýváte údržbou krajiny, New Holland vám vždy nabídne vhodné řešení založené na nejnovějších technologií. Výrobky New Holland na trhu zastupují profesionálové s tradicí, na které se můžete spolehnout.

Historie New Holland

Toto je historie vynalézavosti, trvalého zlepšování a celkové dokonalosti. Příběh New Holland Agriculture – značky skupiny Fiat, která činí technologii ještě jednodušší, ještě přístupnější a ještě efektivnější a stanovuje nová evropská a mezinárodní měřítka. Prvně a především je New Holland Agriculture ovlivněn svým multikulturním dědictvím, mimořádným bohatstvím zkušeností a dovedností, díky kterým je v sektoru zemědělských strojů jedinečný. Společnost je výsledkem důvtipu čtyř velkých průkopníků a trvalého hledání inovací a dokonalosti, které inspirovaly její zaměstnance dříve i nyní. Všechno spojoval jediný cíl – usnadnit práci v zemědělství.

Vývoj nových strojů

Pracovní postupy v zemědělství se mění. Nastupují nové trendy s novými požadavky na techniku. Moderní farmy staví na produktivitě a výkonnosti. Na to reaguje New Holland při vývoji strojů – jsou na vysoké technické úrovni, jednoduché a dostupné. Prostě takové jak je znáte. Každý z výrobních závodů New Holland je zaměřen na určitou skupinu výrobků. To umožňuje inženýrům New Holland se plně orientovat na každé detaily z dané skupiny strojů. Mají tak i blízko k zákazníkům, kteří se podílejí na vývoji a testování produktů.

Zákaznická centra New Holland

Společnost New Holland se o své zákazníky stará. Důkazem jsou i nová centra pro návštěvníky výrobních závodů v belgickém Zedelgemu, anglickém Basildonu a italském Turíně. Kromě komerčního aspektu, které nabízí zákaznické centum Fiat Industrial Village, zde naleznete výrobky značek CNH, Iveco a FPT Industrial a poprodejní asistenční služby. Fiat Industrial Village je symbolické místo, které v sobě spojuje prvky z minulosti, současnosti i budoucnosti.