VF-Venieri

Rodinná italská společnost VF-Venieri působí na trhu již 70 let a zabývá se výrobou stavebních, zemědělských i komunálních strojů s důrazem na jejich kvalitu, s přihlédnutím k individuálním požadavkům potenciálních uživatelů.

V nabídce této značky nalezneme nakladače v širokém sortimentu od 3,5 do 22 t hmotnosti. Nechybí ani teleskopické kloubové nakladače VF-Venieri VF1.63TL a VF8.63 TL. Ostatní stroje jsou vybaveny Z kinematikou výložníku.

K dispozici je široká škála požadovaného pracovního příslušenství včetně vysoko výklopné lopaty, víceúčelové lopaty, vidlí s hydraulickými čelistmi, prosekávací hlavice, lopaty na míchání cementu, sněhové frézy či sněhové radlice klasické či šípové, kartáče nebo vrtáku. Všechny nakladače VF-Venieri mají hydrostatický pohon kromě jediného modelu VF8.63TL – ten je dovybaven 4 stupňovou převodovkou PowerShift.

Všechny nakladače Venieri (s vyjímkou VF1.63C a VF1.63TL) jsou standardně vybaveny plně prosklenou kabinou s topením. Více informací se dozvíte v detailu jednotlivých modelů.