Kioti-DK4510-Roman-Sobotka

Vlastní traktor? Správná volba!

DK4510

I v kraji Vysočina najdeme spoustu vlastníků lesů, kteří dnes mají společný problém – a tím je kůrovec. Patří mezi ně i Roman Sobotka, který vlastní několik hektarů lesa nedaleko Žďáru nad Sázavou.

Roman Sobotka

DK5010-NHS-navijak-krpan

Spojuje sílu velkého stroje i obratnost koňů

DK5010

Michal Štipčák se zabývá službami v lesnictví v podhůří Bílých Karpat. Jeho hlavní pracovní náplní je těžba a přibližování dřeva. Se svým otcem nejprve využívali dva velké traktory s navijákem a vyvážecím vlekem. Pro méně dostupné kopcovité terény, kterých není v jejich oblasti málo, používali koně.

Michal Štipčák

stromovka-shutter_galerie-980

Šikovný pomocník zvládá i největší pražský park

DK6010CH

Příspěvková organizace Lesy hlavního města Prahy má na starosti lesy, vodní toky a plochy a městské parky ve vlastnictví Magistrátu hlavního města Prahy, provozujeme i záchrannou stanici pro volně žijící živočichy. Můj úsek má v údržbě Královskou oboru – Stromovku, tedy největší park v Praze o rozloze 90,4 hektarů.

Barbora Berecová, středisko Městská zeleň Lesů hlavního města Prahy, údržba Stromovky a obory Hvězda

Kioti-DK6010CH-Ranc-Patriot

Nabízí skvělý komfort, obslouží celý ranč

DK6010CH

Od konce léta 2019 využívají traktor KIOTI DK6010CH s čelním nakladačem na Ranči Patriot u Českých Budějovic. O zkušenostech s tímto strojem hovoří majitel Jiří Jíša.

Jiří Jíša, majitel

Traktor-Kioti-DK4510

Lesnictví v obci Opatovice I. u Kutné Hory

DK4510

Ke značce traktorů  Kioti jsme se dostali na internetu přes stránky firmy P&L spol. s r. o. Navštívili  jsme   předváděcí akci DemoGreen Vyškov, kde jsme si vyzkoušeli traktory Kioti i jiné značky. Následně jsme obešli několik firem, které se prodejem traktorů zabývají. Zaměřili jsme se na technické zázemí servisu, čistotu a přístup k zákazníkovi. Srovnávali jsme značky New Holland, Lamborghini a Kioti. Ve výběrovém řízení zvítězilo Kioti jak cenou, tak splněním všech parametrů.

Pan Tvrdík, Starosta

Traktor-Kioti-DK6010-s-celnim-nakladacem

Traktory na komunální práci jako stvořené

DK6010C

V obci Herálec v okrese Žďár nad Sázavou má svoje sídlo rodinná firma Izolace Vysočina Ing. Vladimíra Pospíšila. Její areál v části obce Český Herálec je pochopitelně nutné celoročně udržovat, což zvláště v zimních měsících nebývá v oblasti Českomoravské vrchoviny snadné. Proto se vždy hodí, když je k dispozici odpovídající mechanizace. Vladimír Pospíšil si vybral jako všestranné pomocníky traktory Kioti s příslušným pracovním nářadím.

Roman Paleček

Traktor-Kioti

Sázka na správného koně

DK5510

V mém vinařském snění o zdravých a ekologických vinicích, o čistém ovzduší v našem krásném Českém středohoří, byl v hlavní roli kůň, jím tažená plečka a vůz s ojí naplněný až po okraj zdravými hrozny. Taková idylka, spojení člověka s přírodou…

Bc. Dalibor Mikulenka