Kioti-PX1053PC-Barta-reference

S jídlem roste chuť

PX1053

I když má Pavel Bárta z Bělče les jako živnostník, bere ho hlavně jako koníček. A baví ho o to víc se stroji KIOTI. „Už jsem jich od společnosti P&L vyzkoušel víc. Začal jsem malým traktorem CK30, ale postupem času s jídlem rostla chuť a já přešel na DK551,“ líčí.

Pavel Bárta

Kioti-DK4510-Roman-Sobotka

Vlastní traktor? Správná volba!

DK4510

I v kraji Vysočina najdeme spoustu vlastníků lesů, kteří dnes mají společný problém – a tím je kůrovec. Patří mezi ně i Roman Sobotka, který vlastní několik hektarů lesa nedaleko Žďáru nad Sázavou.

Roman Sobotka

video

Stopař potěší lyžaře

K9

Na úpatí hned tří pohoří leží Králíky. V turisty oblíbeném městě na pomezí Čech a Moravy mají nově k dispozici víceúčelový stroj KIOTI K9 vybavený pásy a stopařem.

Jan Divíšek, vedoucí odboru organizačního a správního

UTV-na-obec-Dvorce

Hlavní rozdíl? Tři místa v kabině!

K9

Když dosloužil starý traktor na údržbu obce, stáli v Dvorcích na Vysočině před otázkou, jakým strojem ho nahradit. „Od loňského roku máme KIOTI K9,“ říká Luděk Smrčka, starosta obce s dvěma stovkami obyvatel.

Luděk Smrčka, starosta obce

Traktor-Kioti-CK3310H-zimni-set-P-L

Radlice a rozmetadla naší výroby

Radlice a rozmetadla P&L

K našim traktorům si vyrábíme vlastní radlice a rozmetadla na zimu. Slouží na stovkách obcí a měst v ČR!

Adam Šimon

Ilustrativni-foto

Problém není ani přerostlá či mokrá tráva

WD1260

Cobe Ivanovski je jednatelem společnosti T.E.S., s. r. o., což je městská obchodní společnost založená městem Polička v roce 1996. Portfolio činností zahrnuje výrobu tepelné energie v 19 kotelnách, správu téměř 1100 bytů, zajišťování celoroční údržby pro město Poličku i externí zákazníky a v neposlední řadě provozuje plavecký bazén, koupaliště a zimní stadion v tomto městě ležícím v Pardubickém kraji.

Cobe Ivanovski, jednatelem

Traktorova-sekacka-Kioti-WD1260-na-Setkani-starosu-Malec-2019

Přesvědčilo nás i dílenské zpracování

WD1260

„Maleč je obec v okrese Havlíčkův Brod, v Kraji Vysočina, žije u nás 657 obyvatel. Od roku 2018 využíváme sekačku KIOTI WD1260, o rok později přibyl traktor KIOTI CK3310.

Karel Musílek, starosta obce

TS-Ostrava-Jih

KIOTI sbírá plusy i v Ostravě!

CK2810 CK4010

Technické služby Ostrava Jih, p.o. byly založeny na podzim roku 2015. Mezi hlavní činnosti příspěvkové organizace patří údržba zeleně, údržba a čištění komunikací v městském obvodu Ostrava-Jih, který je nejrozsáhlejším městským obvodem moravskoslezské metropole.

Jaroslav Plaček, ředitel

DK5010-NHS-navijak-krpan

Spojuje sílu velkého stroje i obratnost koňů

DK5010

Michal Štipčák se zabývá službami v lesnictví v podhůří Bílých Karpat. Jeho hlavní pracovní náplní je těžba a přibližování dřeva. Se svým otcem nejprve využívali dva velké traktory s navijákem a vyvážecím vlekem. Pro méně dostupné kopcovité terény, kterých není v jejich oblasti málo, používali koně.

Michal Štipčák