MultiOne 7

Nakladač MultiOne řady 7 je kloubový model vybavený robustním teleskopickým výložníkem a novou generací rámu stroje. Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem s uzávěrkou na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor zn. POCLAIN) dále je vybaven systémem prokluzu kol DBS, který jednoduše zajistí smýkání kol např. na travnatém nebo jemném povrchu a tím jeho poškození. Je poháněný tříválcovým dieselovým motorem Kubota.
  • P & L je importér Multione pro ČR
  • Zdvih. síla: 1380 kg
  • Výkon motoru: 25 HP
  • Max. rychl.: 9 km/h
  • tisknout. síla: 1690 kgf
  • Výška zdvihu: 2,9m
  • Hmotnost: 1590 k

Kontakt:
Ing. Vlastimil Voda - produktový manažer MultiOne
mob: +420 702 128 212 , email: vvoda@pal.cz


Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech. Na přání lze vybavit řadu 7 prosklenou kabinou s topením. Řada 7 má jako všechny modely Multione velice malý poloměr otáčení a díky svým rozměrům 113cm šířky, 269cm délky, 202cm výšky a váze pouhých 1590 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržbě prostranství, zahrad, atd.Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromého sektoru. Řada 7 a 8 je nejoblíbenější v komunálním sektoru a na obcích.

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Kompletní technické parametry:
MultiOne 7.2 K
Zdvihová síla: 1380 kg
Motor: Kubota 25 HP
Max. rychlost: 9 km/h
Tlačná síla: 1690 kgf
Průtok: 40 l /min
Výška zdvihu: 2,9 m
Hmotnost: 1610 kg
Výška: 2020 mm
Šířka: 1130 mm
Délka: 2690 mm

Máte zájem o MultiOne 7?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.