P & L, spol. s r.o. Velké Meziříčí

prodej a servis zemědělské a komunální techniky

Třebíčská 74b
594 01 Velké Meziříčí
DSC_0425-mc

Vedoucí provozovny

Ing. Jindřich Doležal

+420 606 702 772

|<  <   1 2    >  >| Pages: 1 of 2
V samém srdci České republiky, ve Velkém Meziříčí,  se nachází největší provozovna společnosti P&L, která zajišťuje prodej zemědělských, lesnických a komunálních strojů v oblasti kraje Vysočina, části Jihomoravského kraje a části Čech.  Kromě prodeje poskytuje zemědělcům v těchto regionech servisní služby a dodáváme potřebné náhradní díly. Druhým úkolem provozovny je výroba a kompletace strojů, které se na středisku připravují k prodeji pro celou firmu P&L a pro obchodní partnery. – Kinze, PPL, STP 300, Kioti a komunální stroje.
Středisko s více jak 40 zaměstnanci se stará na Vysočině o spokojenost svých zákazníků. První kanceláře společnosti P&L  na Vysočině se nacházely v Novém Veselí, později byl zakoupen objekt ve Žďáru nad Sázavou. Tamní prostory však byly pro rozrůstající se středisko nedostačující. Od 1. června 2007 se veškerá činnost střediska ve Žďáru nad Sázavou, týkající se servisu zemědělských strojů a prodeje techniky a náhradních dílů v regionech Vysočiny přesunula do nových prostor ve Velkém Meziříčí. Po stavebních úpravách vzniklo profesionálně a moderně vybavené středisko mající dostatečnou technickou i personální kapacitu. Kromě prodeje a servisu techniky je na středisku centrální sklad náhradních dílů a středisko rovněž zajišťuje rozvoz těchto dílů po ostatních provozovnách P&L.
 

Prodejní sortiment a servisní zázemí 

V nabídce střediska jsou  všechny značky strojů, které nabízí společnost P&L. Jedná se zejména o značky Tatra, Bergmann, Wienhoff, Sampo. PPL, STP 300, Kinze, Köckerling, Kemper, Bredal, Biso, Kuhn, Vredo, Elho, Wielton, ZDT, Agrio  Křemže, mobilní stroje Deutz Fahr , New Holland, navigace AG Leader, komunální stroje Kioti, Meaat, Tuchel, Marolin a další . Středisko navíc zajišťuje prodej strojů na pěstování brambor značky Grimme.
 

Servis:

Historie servisu zemědělské techniky firmy P&L na Vysočině sahá až do roku 1994. Přes středisko v Novém Veselí a Žďáru nad Sázavou se centrum servisu dostalo v roce 2007 do Velkého Meziříčí, kde v současné době pracuje 12 servisních techniků. Mají k dispozici 7 servisních aut, servisní halu o ploše 1300 metrů čtverečních a centrální sklad náhradních dílů. Jsou vybaveny diagnostickými zařízeními pro mobilní techniku, zařízení na plnění klimatizace a dusíkových akumulátorů, je k dispozici testovací stolice na postřikovače a na přesné secí stroje. Servisní pracovníci mají až 20-ti leté zkušenosti, které každý rok zdokonalují na servisních školeních.
Hlavní podíl na servisní činnosti tvoří mobilní stroje Deutz Fahr, New Holland, Case, Steyer a Sampo. U značky Sampo zajišťuje středisko servis lesní techniky – harvestory – po celé České republice.
V současné době servisujeme cca 350 mobilních strojů, více než 1200 tažených strojů a 13 harvestorů.
 

Obchodní zástupci

ic_person-gr

Vojtěch Chylík

Žďár nad Sázavou, Brno-venkov

+420 702 251 318

ic_person-gr

Ing. Martin Havlát

Pelhřimov – komunální technika

+420 727 902 602

ic_person-gr

Ing. Martin Hezina

Jihlava, Znojmo, Pelhřimov

+420 724 209 494

ic_person-gr

Radek Peštál

Třebíč, Žďár nad Sázavou

+420 724 823 169