MultiOne 4

Nakladač MultiOne řady 4 je nejmenší kloubový model vybavený teleskopickým výložníkem. Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem na všech čtyřech kolech (každé má svůj vlastní hydromotor) vybavenou hydraulickou uzávěrkou. Je poháněný tříválcovým dieselovým motorem KUBOTA.
  • P & L je importér Multione pro ČR
  • Zdvihová síla: 880 kg
  • Výkon motoru: 20HP
  • Max. rychlost: 14 km/h
  • Tisková síla: 900 kgf
  • Výška zdvihu: 2,75 m
  • Hmotnost: 990 kg

Kontakt:
Ing. Vlastimil Voda - produktový manažer MultiOne
mob: +420 702 128 212 , email: vvoda@pal.cz


Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem, v základní výbavě s jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na přání lze vybavit prosklenou kabinou s topením. Model 4.2 má jako všechny modely Multione velice malý poloměr otáčení a díky svým rozměrům 98cm šířky, 239cm délky, 196cm výšky a váze pouhých 990 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržbě prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromého sektoru.

Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Různé druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokoklopná lopata, lopaty s různými půdními přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, půdní vrták, lopata , stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Kompletní technické parametry:
MultiOne 4.2 K
Zdvihová síla: 880 kg
Výkon motoru: 20 HP
Max. rychlost: 14 km/h
Tlačná síla: 900 kgf
Průtok: 36 l /min
Výška zdvihu: 2,75 m
Hmotnost: 990 kg
Výška: 1960 mm
Šířka: 980 mm
Délka: 2390 mm

Máte zájem o MultiOne 4?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.