MultiOne 2.3 EFI

Nakladač MultiOne řady 2 je nejmenší kloubový nakladač z nabízených strojů. Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor) vybavený hydraulickou uzávěrkou. Je poháněný dvouválcovým benzinovým motorem B&S. Stroj je vybaven výložníkem s paralelogramem, jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na přání lze vybavit prosklenou kabinou s topením.
  • Zdvihová síla: 340 kg
  • Výkon motoru: 26,5 HP
  • Max. rychlost: 15 km/h
  • Tlačná síla: 770 kgf
  • Výška zdvihu: 1,82 m
  • Hmotnost: 747 kg
Model 2,3 má velice malý bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 105cm šířky, 205cm délky, 198cm výšky a váze pouhých 700 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržba prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromém sektoru.

Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Kompletní technické parametry:
MultiOne 2.3
Zdvihová síla: 340 kg
Výkon motoru: 26,5 HP
Max. rychlost: 15 km/h
Tlačná síla: 770 kgf
Průtok: 42 l /min
Výška zdvihu: 1,82 m
Hmotnost: 747 kg
Výška: 1950 mm
Šířka: 1035 mm

Máte zájem o MultiOne 2.3 EFI?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.