MultiOne 6

Nakladač MultiOne řady 6 je kloubový model vybavený robustním teleskopickým výložníkem a novou generací rámu stroje. Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem s uzávěrkou na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor zn. POCLAIN) dále je vybavený systémem prokluzu kol DBS, který jednoduše zabraňuje smýkání kol např. na travnatém nebo jemném povrchu a tím zabraňuje jeho poškození. Je poháněný tříválcovým dieselovým motorem YANMAR.
  • Zdvih. síla: 960 kg
  • Výkon motoru: 25 HP
  • Max. rychl.: 9-12 km/h
  • Tlač. síla: 1690/1160 kgf
  • Výška zdvihu: 2,92 m
  • Hmotnost: 1430 kg
Model s označením „+“ se vyznačuje větší tlačnou silou a model označený „S“ se vyznačuje ještě navíc větší pojezdovou rychlostí. Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech. Na přání lze vybavit řadu 6 prosklenou kabinou s topením. Řada 6 má jako všechny modely velice malý bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 107cm šířky, 250cm délky, 202cm výšky a váze pouhých 1430 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržba prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromém sektoru. Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok.

MultiOne nabízí i plně elektrický nakladač s nulovými emisemi vhodný do vnitřních prostor nebo díky velmi nízkému provoznímu hluku na místa kde je hluk na obtíž např. centra měst, nákupní centra, hřbitovy atd. Nutno vyzdvihnout i nízké provozní náklady. Poháněn je dvěma elektromotory: první pro pohon pojezdu 6kW a druhý 2,5kW pro výložník a přídavný vnější hydraulický okruh. Nabíjí se běžnou zásuvkou na 220V.

Kompletní technické parametry:
MultiOne 6.3+ K
Zdvihová síla: 960 kg
Výkon motoru: 25 HP
Max. rychlost: 9-12 km/h
Tlačná síla: 1690 / 1160 kgf
Průtok: 50 l /min
Výška zdvihu: 2,92 m
Hmotnost: 1430 kg
Výška: 2020 mm
Šířka: 1070 mm

Máte zájem o MultiOne 6?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.