MultiOne 11

Nakladač MultiOne řady 11 je VLAJKOVOU LODÍ ITALSKÉHO VÝROBCE CSF MULTIONE: kloubový model vybavený robustním teleskopickým výložníkem a novým generačním rámem stroje. Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem s uzávěrkou na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor zn. POCLAIN) dále je vybaven systémem prokluzu kol DBS, který jednoduše zajistí smýkání kol např. na travnatém nebo jemném povrchu a tím jeho poškození. V základní výbavě disponuje i děličem točivého momentu, který rozděluje kroutící moment na všechna čtyři kola. Je poháněný čtyřválcovým přeplňovaným dieselovým motorem KOHLER.
  • P & L je importér Multione pro ČR
  • Zdvih. síla: 2540 kg
  • Výkon motoru: 57 HP
  • Max. rychl.: 30 km/h
  • tisknout. síla: 2650 kgf
  • Výška zdvihu: 3,7 m
  • Hmotnost: 2320 kg
Vyznačuje se velkou tlaknou silou a rychlostí. Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech. Na přání lze vybavit řadu 11 prosklenou kabinou s topením nebo klimatizací!! Řada 11 má malý bod vnitřního nářadí a díky svým rozměrům 151 cm šířky, 338 cm délky, 215 cm výšky a hmotnosti 2320 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržbě prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Díky svým parametrům se řadí mezi stroje, které ve své kategorii na trhu nemají a proto si vybírají naše zákazníky.

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejlépe druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokoklopná lopata, lopaty s různými půdními přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podvrták, lopata , stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Kompletní technické parametry:
MultiOne 11.6K
Zdvihová síla: 2540 kg
Výkon motoru: 57 HP
Max. rychlost: 30 km/h
Tlačná síla: 2650 kgf
Průtok: 84 l /min
Výška zdvihu: 3,2 m
Hmotnost: 2320 kg
Výška: 2150 mm
Šířka: 1510 mm

Máte zájem o MultiOne 11?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.