Kolový harvestor Terri 3HW

Špičkový komfort v kabině, vysoká světlá výška a prvotřídní trakce s průchodností terénem a nosnost jsou jen některé z výhod tohoto neohroženého dříče.
Šířka: 2,05 m
Dosah hydr. jeřábu: 6,2/7,5 m
Max. rozevření: 33 cm

Důraz na pohodlí řidiče

Na optimální pracovní podmínky klademe velký důraz u všech našich strojů. Kabiny jsou vzdušné, prostorné a vybavené technologiemi a příslušenstvím zpříjemňujícími dlouhé pracovní dny. Veškeré vybavení jsme pečlivě studovali a navrhovali do nejmenších podrobností.

Fantastická světlá výška

Díky 70cm světlé výšce bude vaše každodenní práce mnohem snazší.

Plně automatický přenos pohonné síly

Automatický systém pohonu kol Terri (AWS) nahradil ve standardu původní uzávěrku diferenciálu. Získáváte tak kompletně automatické řešení, v rámci kterého stroj sám rozhoduje, kdy v zájmu optimální trakce systém aktivovat a kdy ne.

Stroj zvládá jakýkoliv terén

Terri 3HW není jen výkonný a robustní. Také se dobře řídí a hravě si poradí s terénem, na kterém jiné lesní technice dochází dech. Dokáže to díky menšímu tlaku na půdu, což z něj dělá ideální prořezávací stroj i na citlivých půdách.

24voltový elektrický systém

Když je stroj v provozu a elektrický systém potřebuje vyšší příkon, máte zajištěn stabilnější a jistý zdroj energie. Kromě toho tento systém tolik netrápí rázové pulzy. Další troškou do mlýna je snazší startování.

Úsporný motor

S vyšším obsahem válců 3,6 litru jsme dosáhli vyššího točivého momentu, který i při malých rychlostech dodává stroji potřebný výkon.

 

 

 

 

 

Máte zájem o Kolový harvestor Terri 3HW?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.