Štípací automat PALAX C 1000.2

Se strojem Palax C1000.2 můžete být klidní: plně hydraulické ovládání, robustní vstupní dopravník a 4,3 m dlouhý bezporuchový výstupní dopravník s regulací rychlosti zajistí jak efektivní, tak snadnou výrobu palivového dřeva. Jako příslušenství jsou k dispozici štípací klíny s počtem břitů 2/0 až 2/12.
  • Průměr řez. kotouče 1000 mm
  • Délka polen 25 - 55 cm
  • Maximální průměr klády 40 cm
  • Volba klínu 2/6, 2/0, 2/4, 2/8 a 2/12 

Palax C1000.2ní automat na palivové dřevo pro náročné profesionální využití, vybavený několika robustními inovacemi. V důsledku silného výkonu a rychlosti je jedním z nejproduktivnějších a nejvýkonnějších automatů pro silnější kulatinu ve své třídě. Nová ergonomická konstrukce stroje Palax C1000 jeho použití zjednodušuje a zefektivňuje.

Patentovaný systém Palax Optimi reguluje délku štípání. Spolu s automatickým vysokorychlostním ventilem umožňuje rychlejší štípání kulatiny než kdykoliv předtím a nezapomíná přitom na rychlé tempo řezání kotoučové pily. Pilový kotouč o průměru 1 000 mm ze slinutého karbidu zajišťuje rychlý, čistý a bezúdržbový chod. Tento přičinlivý tažný kůň se snadno a přesně ovládá pomocí joysticku. Navíc je stroj vybavený automatickým napínáním klínových řemenů, což radikálně prodlužuje jak životnost klínových řemenů, tak celého převodu. Rychlost řezání se dá nastavit podle druhu zpracovávaného dřeva.

 

Kontakt:
Jiří Dvořák - produktový manažer Palax
mob: +420 702 207 190VLASTNOSTI

Palax Optimi a automatickým vysokorychlostním ventilem Nastavitelná rychlost řezání Automatické napínání klínového řezu Hydraulické ovládání joystickem Hydraulicky nastavitelná zarážka rychlosti délky kulatiny Vstupní dopravní pás délky kulatiny 33 x 225 cm Hydraulické ovládání Midi/Mega příčné plošiny na kulatinu Hydraulické ovládací prvky na kulatinu
kotočulatinu Čistící zapínání

 

Zdroj Energie

Traktor
Elektromotor 15 kW
 

Příslušenství

Palax Midi/Mega – příčná plošina na kulatinu
Palax Roller – válečkový čisticí dopravník
Palax Cleaner – separátor nečistot
Palax Puru – odsavač pilin
Hydraulický válcový podavač k výsuvnému stolu
Hydraulický chladič oleje
Hydraulický ohřívač oleje
Nástavec na výstupní dopravní pás o délce 1 m

 

 

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o Štípací automat PALAX C 1000.2?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.