Zpracování půdy P & L

Kypric-ECO-TILLER-12

Kypřič ECO TILLER

Technologie zpracování půdy patří mezi základní předpoklady k zajištění ekonomické a environmentální funkce zemědělské výroby. Pásové zpracování půdy (Strip Till) patří z uvedeného pohledu k těm nejmodernějším řešením agrotechnických postupů ve vztahu k půdě, vláze a k výnosovému potenciálu.
SEED-TILLER-–-stroj-pro-pasove-zpracovani-pudy-vybaven-secim-strojem-pro-zakladani-porostu-repky,-meziplodin-a-dalsich-07

SEED TILLER – stroj pro pásové zpracování půdy vybaven secím strojem pro zakládání porostů řepky, meziplodin a dalších

Spojením zpracování půdy a setí do jednoho pojezdu se maximálně využívá půdní vláha pro vzcházení rostlin. Základem stroje Seed Tiller je rám Eco Tiller (viz Eco Tiller) doplněn o secí stroj.
FERTI-TILLER-–-stroj-pro-pasove-zpracovani-pudy-s-ukladanim-mineralniho-hnojiva-do-pudy-10

FERTI TILLER – stroj pro pásové zpracování půdy s ukládáním minerálního hnojiva do půdy

Základem stroje Ferti Tiller je rám stroje Eco Tiller (viz Eco Tiller) doplněn o přední zásobník na granulované, nebo kapalné hnojivo. Velikost zásobníku pro granule se pohybuje od 1 000 do 2 000 litrů.
Kultivator-CROPPER-03

Kultivátor CROPPER

Kultivátor Cropper je určený pro meziřádkovou kultivaci širokořádkových plodin s roztečí (60), 70 a 75 cm (kukuřice, slunečnice) s možností aplikace kapalného hnojiva (tzv. řízená výživa).
MUCK-TILLER-–-stroj-pro-pasove-zpracovani-pudy-s-aplikaci-digestatu-nebo-kejdy-do-pudy-03

MUCK TILLER – stroj pro pásové zpracování půdy s aplikací digestátu nebo kejdy do půdy

Pásové zpracování půdy (Strip Till) spojené s aplikací digestátu nebo kejdy.
Celne-neseny-kultivator-CROPPER-12-F-14

Čelně nesený kultivátor CROPPER F

Čelně nesený kultivátor Cropper F je určený pro meziřádkovou kultivaci širokořádkových plodin s roztečí 70 a 75 cm (kukuřice, slunečnice) s možností aplikace kapalného hnojiva (tzv. řízená výživa).
Meziradkovy-kultivator-MULTI-CROPPER-08

Meziřádkový kultivátor MULTI CROPPER

Meziřádkový kypřič Multi Cropper s aplikací kapalných minerálních hnojiv do půdy je technicky a technologicky je konstruován pro meziřádkové kypření polních plodin v době vegetace a to především cukrovky, kukuřice, zeleniny, řepky a dalších.