Kombinátory Köckerling ALLROUNDER -flatline-

NOVINKA!!!

Tento univerzální mělký podmítač a všestranný pomocník s obchodním označením ALLROUNDER -flatline- je navržen pro extrémně přesné zpracování půdy, dokonalé zapracování organického materiálu v jednom průchodu při kterém vše excelentně rozmělní a srovná zpracovávanou půdu.
Allrounder -flatline- je vybaven čtyřmi pevnými předními opěrnými koly a dvojitým STS válcem pro dokonalé dodržování nastavené pracovní hloubky stroje. Pracovní hloubku lze pohodlně a plynule nastavit ze sedadla traktoru. To znamená úpravu během práce, bez nutností zastavení. Jasně viditelná stupnice ukazuje aktuální hloubku zpracování, která je zaručená v celém záběru stroje.
Pro precizní zpracování půdy jsou slupice rozmístěny v celkem šesti řadách, takto lze optimálně zapravit i velké množství organické hmoty (rostlinných zbytků). Celková délka stroje je zárukou bezproblémové práce, a to i za obtížných podmínek. Dlouhý průchod půdy strojem zajistí dokonalé mísení půdy s organickým materiálem. Oblast použití tohoto stroje je od velmi mělkého zpracování půdy až po 13 cm. hluboké zpracování.
 

Technické detaily a inovace:

Pohyblivá oj zaručí dokonalé přizpůsobení stroje nerovnostem pozemků, dále také brání, aby pohyby traktoru narušovaly zpracovávanou pracovní hloubku. Dva masivní hydraulické válce umístěné na oji zvedají stroj na souvrati.
Přední opěrná kola čtyři velká přední opěrná kola mají za úkol zajistit a udržet nastavenou pracovní hloubku. Speciální uspořádání opěrných kol zajišťuje optimální nastavení stroje po celé pracovní šířce.
Integrovaný podvozek stroj je vybaven velkými přepravními koly pro bezpečnou silniční dopravu a dokonalé zatáčení na souvrati. Během práce je podvozek zcela zdvihnut.
Slupice „ELEPHANT“ velká slupice pro dokonalé zpracování pozemků. Tato slupice s nízkým opotřebením může být volitelně doplněná dvojitou pružinou pro stabilizaci zpracování za obtížných podmínek. Další výhodou této slupice je to, že během práce má tendenci vibrovat, a tím zajišťuje optimální průchod ve stroji bez změny pracovní hloubky.
Řezací válec, stroj může být volitelně vybaven předním nožovým, řezacím válcem. Válec má průměr 360 mm. a má 6 nožů. Toto řešení spolehlivě drtí rostlinné zbytky a optimálně je vrství na půdní profil.
Čelní hydraulická smyková deska spolehlivě rozbijí velké hroudy a vytvoří jemnou zeminu. Při práci lze agresivitu čelní desky měnit s ohledem na aktuální podmínky zpracování, to vše hydraulicky.
Kypřiče stop hydraulické kypřiče stop kol jsou nezbytností zejména při předseťové přípravě. Agresivitu nastavení lze měnit a přizpůsobit daným podmínkám.
Svahový disk pro zajištění směru zpracování i na svažitém terénu. Disk má průměr 700 mm a je namontován uprostřed ve výšce přepravního podvozku. Pružinové zavěšení svahového disku zajišťuje provozní bezpečnost i při práci v kamenitém terénu.
 
Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o Kombinátory Köckerling ALLROUNDER -flatline-?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.