IVECO S-WAY

Hezké SUV? - to známe. Ale hezký a pohodlný tahač? – to je Iveco S-WAY. U Iveca jsme na to nebyly zvyklí, ale teď se to mění. Vašim řidičům poskytneme pohodlí a Vám majitelům zvýšíme konkurenceschopnost vašeho podnikání i díky možnosti pohonu na CNG.
  • Motor: Cursor 9, 11 nebo 13 l, výkon 330 – 570 k
  • Pohon: 4x2 nebo 6x2
  • Převodovka: manuální nebo automatizovaná
  • Kabina: krátká kabina s nízkou střechou, spací kabina s nízkou, střední nebo vysokou střechou
  • Max. celková technická hmotnost: až 30 000 kg

Iveco S-WAY, to je nová řada šasi Iveco, které si vás získá nejen svým neotřelým vzhledem, ale především svými nízkými provozními náklady a náklady na vlastnictví. Je určené pro silniční dopravu a to buď jako podvozek k dostavbě nebo jako tahač návěsů. Možnosti konfigurace náprav včetně zatáčecích jsou takřka nepřeberné.

Toto šasi je 100% on-line a vždy tak budete v kontaktu se svým dispečerem nebo servisem Iveco. Na palubě vás budou hýčkat nové technologie, jako prediktivní systém řízení IVECO HI-CRUISE GPS, včetně eko-roll, prediktivní řazení a prediktivní tempomat pomocí nejmodernější technologie mapování GPS.

12stupňová automatická převodovka HI-TRONIX s elektronickou spojkou vám nabídne nejpokročilejší technologii ve své kategorii, nejlepší poměr krouticího momentu ve své třídě a dlouhé intervaly výměny oleje v převodovce. Úsporné motory Cursor, kabina, kde slovo pohodlí nevystihujte to, co zažijete uvnitř. A to vše dohromady je úplně nový S-WAY.

A je toho ještě mnohem více. Tak nám napište a můžeme probrat společně další podrobnosti a na konci můžete mít nový tahač nebo šasi, které zase posune vaše podnikání dopředu.

A věřte, že nová kabina šasi S-WAY bude „Váš nový domov, mimo domov“.

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o IVECO S-WAY?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.