IVECO X-WAY

Stěrače stírají, ostřikovače ostřikují… A pokud vám to nestačí, tak vám přidáme nejvyšší užitečné zatížení ve své třídě. A nejen díky tomu dostane vaše podnikání nespornou konkurenční výhodu. A to vše dohromady je stavební podvozek Stralis X-WAY.
  • Motor: Cursor 9, 11 nebo 13 l, výkon 310 – 570 k
  • Pohon: 4x2, 6x2, 6x4, 8x4 nebo 8x2x6
  • Převodovka: automatizovaná HI-TRONIX, manuální Ecosplit, automatická Allison
  • Kabina: krátká kabina s nízkou střechou, spací kabina s nízkou nebo vysokou střechou
  • Max. celková technická hmotnost: až 30 000 kg

Iveco Stralis X-WAY to je podvozek nebo tahač určený na stavbu. Modularita podvozku, náprav, motorů a nástaveb je dobrým stavebním kamenem pro vaše nové Iveco. Řekněte nám, co od nového vozidla očekáváte a my vám navrhneme komplexní řešení počínaje podvozkem, přes nástavbu a konče servisní podporou.

Možné opce jako HYDROSTATIC DRIVE, prediktivní tempomat a prediktivní řazení, AEBS pokročilý nouzový brzdový systém nebo LDWS asistent sledování jízdního pruhu jsou samozřejmostí a vaši řidiči je určitě ocení.

Jediné co všechny zajímá je KOLIK TO UVEZE? A u Stralise X-WAY je to jednoduché – NEJVÍC. Je to díky nejvyššímu užitečnému zatížení ve své třídě. Tato konkurenční výhoda spolu s úspornými motory posunou vaše podnikání zase o velký kus dál.

A vždy platí rovnice: „Nejnižší pohotovostní hmotnost vozidla vám dává nejlepší užitečné zatížení a tím pádem větší zisk“.

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o IVECO X-WAY?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.