ELHO V-Twin 750 / V-Twin 750 Super

Tím lze minimalizovat jízdy následujících strojů, zvyšuje se efektivita jejich nasazení a snižuje spotřeba pohonných hmot. Kvalita píce přitom zůstává na nejvyšší úrovni, protože píce se neustále pohybuje vzduchem. Pracovní záběr V-Twin 750 lze nastavit během jízdy z kabiny v rozsahu 3-8 metrů, díky tomu je tento shrnovač ideální i pro práci na nepravidelných polích. Maximální pracovní záběr závisí na požadované šířce řádku.

V-Twin 750 lze z kabiny snadno přizpůsobit různým záběrům žacích strojů, stačí jednoduše roztáhnout nebo stáhnout "křídla" shrnovače. Na velikosti sklizňového stroje nezáleží – díky konstrukci dvou rotorů s mnoha prsty se bez ohledu na postavení rotorů vždy vytváří stejnoměrný, načechraný řádek, který se snadno sbírá. Riziko přerušovaného plnění a ucpávání následujícího sklizňového stroje je díky tomu minimální.

Rovněž přeprava V-Twin 750 po silnici nepředstavuje žádný problém! Stroj je úzký, nízký a vzadu je vybaven řízenými přepravními koly, která v podstatě sledují stopy kol traktoru. To je výhodné i při práci shrnovače na nepravidelných pozemcích.

ELHO V-Twin 750 netahá sklízenou píci po zemi, ale zvedá ji a rychle opakovaným pohybem prstů přenáší píci vzduchem do středu. Sklízený materiál tak není kontaminován nečistotami z povrchu pole a zachovává si původní čistotu a kvalitu. Shrnovací rotory V-Twin 750 jsou vybaveny odlehčením HydroBalance a středovým zavěšením, které zaručuje velmi dobré kopírování povrchu pole. Hmotnost rotorů nespočívá na malých kolech za rotory, protože zvedací hydraulické válce systému HydroBalance rotory nadlehčují a starají se o jejich vedení v nerovném terénu!

Shrnovače V-Twin, na rozdíl od klasických rotačních shrnovačů, nenahrabávají do řádku kameny z povrchu pole, protože díky principu své práce píci zvedají a přenášejí vzduchem. Tím se snižuje riziko poškození následujících sklizňových strojů a píce zůstává čistá. Dva horizontální rotory jsou vybaveny sedmi hřebeny s celkem 322 pružně uchycenými prsty, které píci šetrně zvedají. Rychlost otáčení rotorů lze plynule přizpůsobit daným pracovním podmínkám a šířka řádku může být snadno optimalizována pro následující sklizňový stroj.

Máte zájem o ELHO V-Twin 750 / V-Twin 750 Super?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.