Atraktivní výstava strojů v Kroměříži

Uveřejněno v příloze Zemědělce Zemědělec v regionu – Zlínský kraj

Na přelomu listopadu a prosince jsou polní práce většinou již hotové, i když loňský rok s přebytkem srážek donutil posunout sklizeň cukrovky a podzimní orbu zbývajících ploch na pozdější období. I tak ale již zbývá více času na vzájemnou výměnu zkušeností či úvahy o tom, jakou cestou pokračovat v modernizaci strojového parku v podniku.

Vhodnou inspiraci mohou zemědělci nejen ze Zlínského kraje nalézt na tradiční akci, Dnu otevřených dveří společnosti P & L, spol. s r. o., na středisku v Kroměříži. Středisko působí v rozlehlém regionu: od Ostravy přes Frýdek-Místek, Přerov, Uherské Hradiště, Zlín, Vsetín, Hodonín až po Břeclav. Svým zákazníkům kromě nabídky zemědělské techniky poskytuje i servisní služby – disponuje kompletně vybaveným servisem.

V loňském roce se Den otevřených dveří konal 29. listopadu. Ani chladné počasí v pozdním podzimu neodradilo zemědělce od návštěvy střediska v Kroměříži. Zájemci si mohli poslechnout odborné přednášky a řadu prezentací ve vyhřívané hale, nebo si projít vystavenou zemědělskou techniku. Té bylo na volné ploše střediska velké množství a nechyběly ani novinky.

Celý článek si můžete přečíst zde.