Kypric-ECO-TILLER-12

P & L ECO TILLER 6, 8 a 12 řádků - KYPŘIČ

NAŠE VLASTNÍ VÝROBA P & L Technologie zpracování půdy patří mezi základní předpoklady k zajištění ekonomické a environmentální funkce zemědělské výroby. Pásové zpracování půdy (Strip Till) patří z uvedeného pohledu k těm nejmodernějším řešením agrotechnických postupů ve vztahu k půdě, vláze a k výnosovému potenciálu.
SEED-TILLER-–-stroj-pro-pasove-zpracovani-pudy-vybaven-secim-strojem-pro-zakladani-porostu-repky,-meziplodin-a-dalsich-07

P & L SEED TILLER 6, 8 a 12 řádků – stroj pro pásové zpracování půdy vybaven secím strojem pro zakládání porostů řepky, meziplodin a dalších

NAŠE VLASTNÍ VÝROBA P & L Spojením zpracování půdy a setí do jednoho pojezdu se maximálně využívá půdní vláha pro vzcházení rostlin. Základem stroje Seed Tiller je rám Eco Tiller (viz Eco Tiller) doplněn o secí stroj.
FERTI-TILLER-–-stroj-pro-pasove-zpracovani-pudy-s-ukladanim-mineralniho-hnojiva-do-pudy-10

P & L FERTI TILLER 6, 8 a 12 řádků – stroj pro pásové zpracování půdy s ukládáním minerálního hnojiva do půdy

NAŠE VLASTNÍ VÝROBA P & L Základem stroje Ferti Tiller je rám stroje Eco Tiller (viz Eco Tiller) doplněn o přední zásobník na granulované, nebo kapalné hnojivo. Velikost zásobníku pro granule se pohybuje od 1 000 do 2 000 litrů.
MUCK-TILLER-–-stroj-pro-pasove-zpracovani-pudy-s-aplikaci-digestatu-nebo-kejdy-do-pudy-03

P & L MUCK TILLER 6, 8 a 12 řádků – stroj pro pásové zpracování půdy s aplikací digestátu nebo kejdy do půdy

NAŠE VLASTNÍ VÝROBA P & L Pásové zpracování půdy (Strip Till) spojené s aplikací digestátu nebo kejdy.