ELHO V-Twin 950 Super

Stavitelný pracovní záběr 4,5-9,5 metru umožňuje efektivní nasazení V-Twin 950 S i při shrnování plošně rozhozené píce. Záběr žacího stroje, řádky nebo plošně rozhozená píce nejsou pro V-Twin 950 S překážkou, jde jen o to vytvořit řádek vyhovující sklizňovému stroji - roztažením křídel a úpravou otáček rotorů lze vždy vytvořit stejnoměrný, čistý a načechraný řádek, který se snadno sbírá.
Přestavení V-Twin 950 S do přepravní nebo pracovní polohy je snadné a rychlé, vše lze pohodlně ovládat z kabiny traktoru. Shrnovač je v pracovní poloze úzký, což usnadňuje jeho přepravu po úzkých silnicích.

Díky většímu množství píce v řádku se sklizňový stroj při jejich sběru tolik nenajezdí, roste efektivita jeho nasazení a zachovává se kvalita píce.

ELHO V-Twin 950 S v krátkosti:

  • Plynulá změna pracovního záběru, možnost ukládání řádku mimo osu traktoru doleva nebo doprava, standardní používání pouze jednoho z rotorů.
  • Píce se přenáší vzduchem = čisté krmivo. Kameny zůstávají ležet na zemi.
  • Odlehčení rotorů systémem HydroBalance.
  • Úzký při přepravě.
  • Shrnování plošně rozhozené píce, dvou nebo tři řádků.

S novým shrnovačem ELHO V-Twin 950 S dostanete do jednoho řádku čistou píci ze záběru až 9,5 m!

Sklizňové stroje „rostou“ a mohou sbírat stále větší řádky obsahující větší množství píce. Firma ELHO proto vyvinula širší shrnovač přenášející píci vzduchem: V-Twin 950 S s plynule stavitelným pracovním záběrem od 4,5 do 9,5 metru.

V-Twin 950 S je vybaven systémem odlehčení HydroBalance, zajišťujícím dobré kopírování povrchu a samozřejmě dvěma rotory, který píci zvedají ze země a vzduchem ji přenášejí do středu stroje. Šířku řádku lze optimalizovat podle sklizňového stroje a kvalita píce zůstává na nejvyšší úrovni.

V-Twin 950 S může pokládat řádek až 1,8 m doleva nebo doprava od osy traktoru. To je výhodné zejména v případech, kdy je mezi řádky pro traktor málo místa a chcete se vyhnout přejíždění píce. Standardně lze také používat pouze jeden z rotorů, což je výhodné při dokončování pozemku nebo při práci na nepravidelně tvarovaných pozemcích.

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o ELHO V-Twin 950 Super?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.