ELHO Twin 4600

Velmi výhodné je také nasazení Twin 4600 v kombinaci s taženou polní řezačkou, která může být díky dvojnásobnému množství píce, ležícímu v rovnoměrně tvarovaném řádku, plně využita. Pokud je řezačka zásobena velkým množstvím materiálu, lépe řeže a nižší pojezdová rychlost zajišťuje, že řidič se může koncentrovat na kontrolu sklizně a může šetřit pohonné hmoty.

Díky hydraulickému pohonu lze Twin 4600 standardně namontovat jak na čelní zvedací závěs traktoru, tak na čelní nakladač (Euro). Pokud je stroj namontován v čelním závěsu, má to výhodu, že je umístěn blíže traktoru. Spojení s čelním nakladačem naproti tomu dává větší možnost volby při výběru používaného traktoru.

S ohledem na vyšší efektivitu, čistější píci, úsporu pohonných hmot a nízké investiční náklady je nákup Twin 4600 moudrým rozhodnutím.

Model ELHO Twin 4600 je nejnovějším přírůstkem v rodině shrnovačů Twin. Tento čelně nesený stranový shrnovač nabízí všechny důležité přednosti ostatních Twin-modelů. Twin 4600 má šikmo postavený rotor, který sklízený materiál zvedá do vzduchu a tam ho přesouvá, aniž by píce musela být přejížděna. Při shazování řádků k sobě se doba ježdění po poli zkracuje na polovinu, protože s dvojnásobným množstvím píce v řádku lze jejich sklizeň zvládnout rychleji, efektivněji a s výrazně nižšími náklady na pohonné hmoty.

Shrnovací rotor je zavěšen na rámu, aby perfektně kopíroval povrch pozemku a zajistil čistotu píce. Stroj má plně hydraulický pohon s průtokem oleje jenom 25 l / min. Twin 4600 může být nasazen také jako efektivní, běžný shrnovač a může pokládat k sobě dva nebo tři řádky.

 

Máte zájem o ELHO Twin 4600?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.