Elho TR

ELHO Master TR 220 a TR 480 SideFlow S pásovým dopravníkem: ELHO TR 480 SideFlow je výše uvedený základní stroj vybavený pásovým dopravníkem, díky němuž lze řádky navíc pokládat k sobě. Poloha horizontálního pásového dopravníku je stavitelná a díky napínání pásu tlačnými pružinami se pás automaticky centruje a není potřeba ho často napínat.

Hlavní přednosti ELHO TR:
  • Speciální rotor zvedá materiál – žádné smýkání po zemi.
  • Narušují se povrchové růstové tkáně, což vede k rychlejšímu vysýchání. • Sklízený materiál je promísen a uložen do vzdušného řádku.
  • TR 220 může být vybaven pásovým dopravníkem SideFlow.
  • Od roku 1975 bylo vyrobeno více než 15.000 strojů řady TR, které pracují po celém světě.
V neustále se zkracujících periodách sušení a rostoucích požadavcích na špičkovou kvalitu často vyvstává potřeba samotný sklizňový řádek opět provzdušnit. Může se to stát u senáže, sena nebo slámy. Právě v oblasti sklizně slámy je dnes díky velkým záběrům sklízecích mlátiček a vysokým výnosům provětrávání řádku už téměř nemožné. Moderní lisovací technika s vysokým stupněm stlačení zase vyžaduje suchý materiál, jinak může docházet k problémům při samotném lisování a následně k plesnivění vlhkých balíků.

Konstrukce stroje: Tažený provzdušňovač řádků s výškově stavitelnými pojezdovými koly a centrálním kloubem pro jízdu v zatáčkách. Pohon robustního rotoru prostřednictvím kloubového hřídele. Sběrac prsty z vinutých pružin s jištěním proti ztrátě.

Princip funkce: Načechrání a promísení sklízeného materiálu pro optimálnější zasýchání. Díky enormní průchodnosti rotoru se pomocí řádkovacích plechů vytváří foremný vzdušný řádek.

Máte zájem o Elho TR?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.