Elho Softliner

Na menších pozemcích se jako velmi efektivní jeví použití Softliner na jednom traktoru společně s lisem - v čelním závěsu balička, vzadu lis. Oba potřebné stroje jsou na místě a v případě potřeby je lze použít i samostatně: přináší to úsporu času a zvyšuje efektivitu práce.

Tři hnané válce na balícím stole zaručují správné otáčení balíku. Hydraulická synchronizace otáček ovíjecího ramene a balícího stolu zajišťuje stále stejné překrytí fólie a vzduchotěsné zabalení balíků bez ohledu na rychlost ovíjení. Modely Softliner M jsou vybaveny monitorem s počitadlem otáček ovíjecího ramene a balíků, modely EasyWrap a Automat mají praktické řídící jednotky.

Balíky mohou být odkládány dvěma způsoby: měkce s přidržením balíku nakládacím/vykládacím rámem, a nebo se balík jednoduše vyklopí z balícího stolu a překulí se přes sklopený rám. Druhý způsob je sice rychlejší, vykládání pomocí vykládacího rámu se však doporučuje zejména na strmých svazích - aby balík zůstal stát na místě.

ELHO Softliner – vysoká efektivita daná všestranností

Vysoce kvalitní řada těchto baliček ELHO zahrnuje tři modely - Softliner 1000, 1400 a 1500. Baličky Softliner jsou dodávány s různými možnostmi ovládání, od jednoduchého manuálního lankového ovládání, přes poloautomatické (EasyWrap) až po automatické ovládání, s jedním nebo dvěmi ovíjecími rameny. Všechny nesené baličky Softliner mohu být namontovány v předním nebo zadním závěsu traktoru.

Nakládání balíků ve směru jízdy traktor/lis umožňuje široké spektrum nasazení, navíc se nemusí jezdit napříč pozemkem a bez problému mohou být nakládány i balíky na okrajích pozemků/u plotů. Nakládání je obzvlášť jednoduché, pokud je Softliner zapojen do čelního závěsu traktoru. Baličku lze agregovat i s malými traktory, protože balička může stát při balení na zemi, příp. ji lze na přání vybavit jednoduchou odlehčovací nápravou s pojezdovými koly.

Máte zájem o Elho Softliner?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.