BISO VX CROP RANGER

Snadné přestavení stolu pro sklizeň řepku

Hydraulicky poháněný dělič řepky včetně vějířových plechů je jednoduše vyklopen a může být ovládán přímo z kabiny. V případě potřeby mohou být boční děliče zapnuty i při namontovaném děliči stébel. Dělič nalezne své využití i v silně plstnatých plodinách. Krátká doby potřebná pro přestavbu znatelně zvyšuje pracovní výkon.

Nastavování pozice a úhlu sklonu prstů přiháněče

Přiháněč je ovládán z kabiny pomocí nastavovacího motoru. Úhel sklonu prstů může být nastavován i za jízdy. Pro nasazení ve slunečnici mohou být prsty vytočeny nahoru o 180° (a je tak být efektivně využita plastová ochrana proti navinování).

  • Prokazatelné zvýšení výkonnosti sklizně o 15-20 %
  • Použití pro sklizeň všech plodin kromě kukuřice
  • Pro sklizeň řepky vybavení aktivními děliči

Vybavení pro všechny druhy plodin

Plynulé vysunutí žacího nosníku v rozsahu 70 cm - nejvýznamnější výhoda pro střídavé podmínky sklizně. Vše je možné nastavit z kabiny za jízdy. Je zajištěn přísun klasů vždy napřed k mlátícím bubnům. Nerezový povrch žací lišty včetně ochranného plechu proti kamenům zajišťují optimální přísun sklízené plodiny i za vlhkých podmínek. Celý povrch dna a spodní části jsou zcela bez hran a vždy zhotoveny z jednoho kusu materiálu. Řezací prsty jsou uloženy pouze 10 cm přes spodní hranu dna. To navíc výhodou při polehlém porostu. Pružinové ocelové stírací hřebeny přiháněče zajišťují čistotu povrchu.

Máte zájem o BISO VX CROP RANGER?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.