Secí stroj Kinze 4900

Předností systému sklopných křídel je skutečnost, že pracovní záběr se zvýšil na 24r. Mechanika změny z transportní polohy do polohy pracovní je jednodušší. Rám může nést dva zásobníky o celkovém objemu 4 300 litrů. Tyto zásobníky lze využít na osivo nebo granulované minerální hnojivo.

V pracovní poloze je rám vždy dělen na tři části. Středová a dvě krajní křídla. Pro zajištění vyváženého zatížení v celém záběru stroje používá Kinze originální (nemá žádný jiný výrobce) způsob hydraulického přenosu hmotnosti ze středové části stroje na výkyvná křídla. Toto technické řešení uživateli přináší nejen rovnoměrný přítlak na všechny secí botky a tím konstantní nastavenou hloubku setí, ale odlehčí středovou část pro lepší pohyb stroje po pozemku. Úhlový náklon (kopírování) ramen stroje vůči středovému rámu je 21° nahoru i dolů.

U modelů 4900 je použito nové podtlakové výsevní ústrojí, které může vysévat kukuřici, slunečnici sóju, čirok, boby a jiná semena. Kinze u tohoto ústrojí posunul hranici přesnosti distribuce osiva o pořádný krok dál, kdy při rychlosti 13 km/hod dosahuje přesnosti 99 %. Nové podtlakové výsevní ústrojí může být poháněno mechanicky od pojezdových kol nebo elektrickými motorky.

Pokud uživatel zvolí elektrické motorky, může využívat také variabilní setí v závislosti na výnosových mapách nebo na členitosti pozemku a při prudších zatáčkách.

Na secím stroji Kinze 4900 jsou uplatněny další technická řešení, jako například pneumatický přítlak na secí botky, kapalné přihnojení, aplikace insekticidu, Koltr na každé secí botce, možnost precizního zemědělství přes terminál AG Leader a plno dalších možností.

 

Společnost Kinze přišla na trh v roce 2014 s novým modelem secího stroje s označením 4900.  Na rozdíl od modelů 3600 kdy je použit centrální pivot s otočí, tak u modelu 4900 je využit systém dvou křídel stroje, které se ve tvaru „V“ hydraulicky uzavírají ke středové oji – poloha pro transport. Tento princip se požívá pro záběry 12, 16, 24 řádků.

obr1.jpg  obr2.jpg  obr3.jpg
 

 

Máte zájem o Secí stroj Kinze 4900?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.