Secí stroj KINZE 3600

Přesné výsevní ústroji může být mechanické, kartáčkové, nebo podtlakové. Aktuálně nové podtlakové výsevní ústrojí vykazuje pro kukuřici 99 % přesnost distribuce osiva kukuřice při rychlosti 14 km/hod. Kvalitu setí zvyšuje systém pneumatického přítlaku na každou botku. Tím se výrazně eliminují vibrace secích botek, které způsobují chyby v setí. Dále přesnost setí ovlivňuje i elektronický systém AG Leader pro nastavení a kontrolu procesu setí včetně autopilotu GPS a vypínání jednotlivých secích botek.

Secí botky s dvěma disky (prům. 380 mm, 3,5 mm tloušťky) a dvěma širokými opěrnými pryžovými koly, škrabka disků a možností aplikace insekticidu. Stroj je vybaven hydraulickým a elektrickým rozvodem pro ovládání funkcí stroje, osvětlením, majákem, odkládacím boxem. Pohon výsevního ústrojí je zajištěn centrální transmisní hřídelí včetně ozubených kol pro nastavení výsevku. Stroje Kinze mohou být vybaveny i elektropohonem pro jednotlivé secí botky.

 

Model Kinze 3600 se vyrábí v záběrech 12 a 16 řádků s roztečí řádků 0,75m s možností setí do úzkořádků na 0,375m, nebo technologii setí ve dvouřádcích. Unikátní je především konstrukcí rámu s centrálním sloupem s otočí pro změny transportní polohy do polohy pracovní. Celý proces změny polohy probíhá automaticky z místa obsluhy včetně hydraulického zasunutí oje pro zkrácení vzdálenosti mezi traktorem a secím strojem. Nosný rán je tvořen příhradovou konstrukcí, která je dělena na tři části s hydraulickým přítlakem na krajní ramena. Toto řešení nenabízí žádný jiný výrobce a umožňuje kopírování stroje a dodržení nastaveného přítlaku a tím i hloubky setí na všechny secí botky v celé záběru stroje. Pro aplikaci minerálních hnojiv pod osivo lze zvolit jak formu kapalnou, tak i granulovanou. Výjimečnou předností je systém zónového zpracování seťového lůžka pro každou botku „KOLTREM“.

 

 

Máte zájem o Secí stroj KINZE 3600?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.