Secí stroj KINZE 3500

Typickým znakem strojů Kinze jsou masivní botky a rám podvozku se středovým sloupem s otočí pro snadnou změnu pozice transportní na pozici pracovní.

Rám stroje s botkami je svařenec ze dvou profilů, jeden pro osazení secími botkami, druhý jako nosník pro aplikační jednotky hnojiva. Secí botky s dvěma disky (prům. 380 mm, 3,5 mm tloušťky) a dvěma širokými opěrnými pryžovými koly, škrabka disků.

Stroj je vybaven hydraulickým a elektrickým rozvodem pro ovládání funkcí stroje, osvětlením, majákem, odkládacím boxem. Pohon výsevního ústrojí je zajištěn centrální transmisní hřídelí včetně ozubených kol pro nastavení výsevku. Stroje Kinze mohou být vybaveny i elektropohonem pro jednotlivé secí botky.

 

 

Kinze 3500 pro setí kukuřice, slunečnice, řepky, čiroku, sóji a dalších plodin.

Model Kinze 3500 se vyrábí v záběrech 6 a 8 řádků s roztečí 0,75m v kombinaci se setím do úzkořádků na 0,375m, nebo technologii setí ve dvouřádcích. Unikátní je patentovaný systém centrálního sloupu s otočí pro změny transportní polohy do polohy pracovní z místa obsluhy. Secí stroj lze vybavit sadou pro aplikaci granulované, nebo kapalné formy minerálních hnojiv. Výjimečnou předností je systém zónového zpracování seťového lůžka pro každou botku „KOLTREM“. Přesné výsevní ústroji může být mechanické, kartáčkové, nebo podtlakové. Aktuálně nové podtlakové výsevní ústrojí vykazuje pro kukuřici 99 % přesnost distribuce osiva kukuřice při rychlosti 14 km/hod. Kvalitu setí zvyšuje systém pneumatického přítlaku na každou botku. Tím se výrazně eliminují vibrace secích botek, které způsobují chyby v setí. Dále přesnost setí ovlivňuje i elektronický systém AG Leader pro nastavení a kontrolu procesu setí včetně autopilotu GPS a vypínání jednotlivých secích botek.

 

 

Máte zájem o Secí stroj KINZE 3500?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.