Bergmann univerzální rozmetadlo TSW 6240 S / W

TSW 6240 S / W je dvounápravové univerzální rozmetadlo s přípustnou celkovou hmotnotí 24 tun.

Je vybaveno kónickou celoocelovou vanou a robustním, téměř bezúdržbovým pohonem. Sériově je dodáváno s hydraulickým podvozkem.

Na přání lze dodat kardanový pohon horizontálních válců a vážící zařízení, u W-modelu je vážící zařízení v sériové výbavě rozmetadla.

BERGMANN odjakživa realizoval progresivní myšlenky a zásadní měrou posouval vpřed rozhodující vývoj rozmetací techniky. Pomocí moderních univerzálních rozmetadel se dnes velkoplošně a šetrně vůči životnímu prostředí aplikují vysoce hodnotné rozmetací materiály jako jsou kompost, biologické čistírenské kaly, vápno a všechny druhy chlévského a drůbežího hnoje. Na univerzální rozmetadla BERGMANN je i v obtížných pracovních podmínkách vždy spolehnutí. Díky své vysoké úrovni obdržela rozmetadla BERGMANN od německé zemědělské společnosti DLG nejvyšší uznání za funkčnost a kvalitu s vynikající precizností rozmetání. "

Univerzální rozmetadla BERGMANN jsou nasazována vždy, když jde o obzvlášť náročné rozmetání. Podle druhu rozmetaného materiálu a způsobu jeho rozhozu lze všechny stroje vybavit různými druhy rozmetacích ústrojí. Velká nabídka volitelného vybavení a doplňků umožňuje optimální přizpůsobení rozmetadla nejrůznějším požadavkům zákazníků. Ovládání je možné i pomocí ISOBUS.

 

 

 

 

Máte zájem o Bergmann univerzální rozmetadlo TSW 6240 S / W?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.