AGROVECTOR - 37.6 - 37.7

Výkonné motory, silný a rychlý hydraulický systém a náročné podmínky v zemědělství vyžadují robustní konstrukci stroje. Oba AGROVECTORY mají výrazně zesílenou konstrukci celého stroje i samotného ramene. Výložník využívá výhod geometrie „Z“ díky které získává obrovskou vylamovací sílu, rychlost pohybu i velký úhel naklopení výložníku.

Všechny tyto prvky a bohatá standardní výbava dělají z teleskopických manipulátorů DEUTZ-FAHR AGROVECTOR stroje doslova určené pro tvrdou práci v zemědělství. Výkonný a spolehlivý motor DEUTZ, robustní konstrukce a vynikající hydraulický systém jsou garancí pro jejich až neobvykle dlouhou životnost.

Hlavní charakteristika

Nový moderní čtyřválec DEUTZ TD 3,6 L4 Tier 4i, 90 kW (123 k), DOC, bez filtru a SCR.
Dvojité teleskpické rameno s vysokopevnostní oceli s dvojčinným hydraulickým okruhem na konci ramene.
Z-kinematika pro ovládání úchytu nářadí.
Max. zdvih 6,1 a 7,3 m, dopředný dosah 3,11 a 3,76 m.
6stupňová powershiftová převodovka s max. rychlostí 40 km/h.
Axiální pístové čerpadlo s max. průtokem 150 l/min.
Prostorná kabina, palubní počítač s integrovaným diagnostickým systémem.
Plně proporcionální elektrické ovládání pomocí joysticku s integrovaným ovládáním převodovky a reverzace.
Hydraulická reverzace ventilátoru, hydropneumatické odpružení ramene.
Široký výběr příslušenství pro všechny typy aplikací, různé typy úchytů.
AGROVECTOR - 37.6 - 37.7

Mistr v nakládání

Teleskopické manipulátory s dosahem ramene 6 – 8 metrů jsou dnes nejpoužívanější při manipulační práci v zemědělství. Právě proto představil v tomto segmentu DEUTZ-FAHR dva výkonné modely, které byly vyvinuté přímo podle požadavků tak různorodého a náročného segmentu, jakým zemědělství rozhodně je.

DEUTZ-FAHR AGROVECTOR 37.6 a 37.7 jsou moderní výkonné stroje vhodné pro práci ve všech oblastech zemědělské výroby. Teleskopické manipulátory AGROVECTOR vždy patřili mezi univerzální pomocníky. Nová řada jde ale ještě dále. Díky stále širšímu použití tohoto typu mechanizace v zemědělství se DEUTZ-FAHR AGROVECTOR dokonale přizpůsobil rostoucím požadavkům. Především došlo k osazení stroje nejmodernějším 4válcovým motorem DEUTZ o výkonu 123 koňských sil. Tento pak pohání velmi výkonné čerpadlo s maximálním průtokem až 150 l/min. O pojezd se stará 6stupňová převodovka řazená plně pod zatížením a s maximální rychlostí až 40 km/h. Tyto základní parametry již dávají tušit, že se jedná o opravdu výkonné stroje. Oba modely jsou schopny velmi svižně pracovat s břemeny o hmotnosti až 3.700 kg. AGROVECTOR 37.6 pak dokáže manipulovat s materiálem do výšky 6,1 metru. Druhý jmenovaný, AGROVECTOR 37.7 je schopen vyzdvihnout cokoliv až do výšky 7,3 metru.

Tak jak je u všech strojů DEUTZ-FAHR zvykem je vedle vynikajících technických parametrů na jedničku zvládnuto i jejich ovládání. To je jednoduché a koncipované tak, aby co nejméně zatěžovalo uživatele. Ovládání ramene a hydraulických okruhů je již standardně na multifunkčním joysticku. Co je důležité, přestěhovalo se sem i řazení směru jízdy a řazení jednotlivých převodových stupňů. Tím je dán základní předpoklad pro rychlé a snadné ovládání jednou rukou při plné koncentraci na vlastní práci a okolí stroje.

Máte zájem o AGROVECTOR - 37.6 - 37.7?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.