Problém není ani přerostlá či mokrá tráva

Polička

Cobe Ivanovski je jednatelem společnosti T.E.S., s. r. o., což je městská obchodní společnost založená městem Polička v roce 1996. Portfolio činností zahrnuje výrobu tepelné energie v 19 kotelnách, správu téměř 1100 bytů, zajišťování celoroční údržby pro město Poličku i externí zákazníky a v neposlední řadě provozuje plavecký bazén, koupaliště a zimní stadion v tomto městě ležícím v Pardubickém kraji.

Jaké stroje a jak dlouho máte od společnosti P&L, s. r. o?
Od společnosti P&L jsme zakoupili dva žací traktory KIOTI WD1260. První v roce 2018 a druhý v následujícím roce.
 
Jak je využíváte a jak jste s nimi spokojení?
Stroje používáme při sečení trávy, jejich velkou výhodou je dieselový motor s vysokým kroutícím momentem, široký vyhazovací tunel a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy. Stroje díky tomu zvládají i přerostlou nebo mokrou trávu.
 
Proč jste vybrali zrovna značku KIOTI? Co bylo rozhodující pro nákup?
Kritéria byla: robustnost a zároveň obratnost stroje, výškový výsyp s dosahem alespoň 190 cm, objem sběrného koše nad 500 litrů, šířka žacího ústrojí v rozmezí 120 – 130 cm, uzávěrka diferenciálu zadních kol a dostupný servis. Tyto i řadu dalších požadavků žací traktory KIOTI WD1260 splňují, a proto jsme si je koupili.
 
Přemýšlíte o nákupu dalších strojů a příslušenství?
Do budoucna uvažujeme o nákupu malotraktoru se zimním setem na zimní údržbu chodníků.
 
Co pro vás značka KIOTI znamená a doporučil byste její výrobky dalším klientům?
Žací traktory KIOTI WD1260 nám umožnily zvládnout sečení trávy rychleji než stroje, které jsme měli předtím, a jak již bylo řečeno, nyní můžeme bez potíží sekat i přerostlou a mokrou trávu. Dosavadní zkušenosti s oběma stroji máme velice dobré, proto je můžeme doporučit i dalším zákazníkům.
 

Cobe Ivanovski, jednatelem