VF-Venieri

KLOUBOVÉ KOLOVÉ NAKLADAČE VF-VENIERI

Hrdost být jedinečný

Společnost VF-Venieri je moderní průmyslová organizace, která poskytuje svým zákazníkům tu nejvyšší péči. Továrna pokrývá plochu 70 000 m2 a krytou plochu 20 000 m2, kde jsou výrobní oddělení - montážní oddělení a testovací pozemky. Návrh je podporován moderními nástroji informační technologie pro vývoj výkresů a dimenzování kinematiky, komponent a celého stroje. Počítačové systémy zajišťují dodací lhůty v souladu s očekáváními nejnáročnějších zákazníků. Komplexní síť mezinárodních prodejců umožňuje společnosti Venieri významnou přítomnost na trzích, doplněnou rozšířenou strukturou autorizovaných dílen, poskytuje péči o zákazníky před a po prodeji na nejvyšší úrovni. Rachlé dodávky náhradních dílů po celém světě.
 

Historie

Rodinná italská firma VF-Venieri působí na trhu již 70 let a zabývá se výrobou stavebních, zemědělských i komunálních strojů s důrazem na jejich kvalitu a s přihlédnutím k individuálním požadavkům potenciálních uživatelů.   

V nabídce této značky nalezneme nakladače v širokém sortimentu od 3,5 do 22 t hmotnosti. Nechybí ani teleskopický kloubový nakladač VF-Venieri 8.63 TL. Ostatní stroje jsou vybaveny Z kinematikou výložníku.

K dispozici je široká škála požadovaného pracovního příslušenství včetně vysoko výklopné lopaty, víceúčelové lopaty, vidlí s hydraulickými čelistmi, prosekávací hlavice, lopaty na míchání cementu, sněhové frézy či sněhové radlice klasické či šípové, kartáče nebo vrtáku.

Nakladače Venieri mají hydrostatický pohon. Diferenciály obou náprav jsou samosvorné. Obsluha zvyklá využívat Inch pedál si může tuto výbavu dodatečně objednat. Spojkový pedál, integrovaný v brzdovém pedálu dovoluje současně se zabržděním stroje rozpojit i pohon pojezdu, takže výkon motoru může být využíván pro ovládání výložníku a lopaty. Zrovna tak může být nakladač vybaven předehřevem motoru.

Všechny nakladače Venieri od druhé řady výše jsou standardně vybaveny plně prosklenou kabinou s klimatizací.
 

Něco málo z historie společnosti:

Společnost VF-VENIERI, vyrábí stroje již 80 let. Za tu dobu vyvinula mnoho modelových řad mezi které patří: kloubové nakladače a traktor bagry, kolové traktor bagry a novinka teleskopické kloubové nakladače.

  • Byla nebo je také plnohodnotným dodavatelem velkých společností jako je CASE Europe, Massey Ferguson a Yanmar
  • Používané komponenty jsou pouze od kvalitních světových výrobců jako jsou např. motory DEUTZ, YANMAR a hydraulika REXROTH…

1948 – Ferdinando a Carlo Venieri vyrábí a vystavují svůj první stroj, jedná se o pásový traktor
1958 – Venieri začíná vyrábět jeden z prvních nakladačů model Micron 20 s motorem Slanzi 22HP
1968 – Venieri je první firma používající hydrostatické převodovky do strojů na zemní práce
1976 – Venieri se stává akciovou společností
1983 – nakladače s Power Shift převodovkou a „Z“ vazbou výložníku
1989–1991 – dodávka nakladačů pro Massey Ferguson
1992 – dodávka nakladačů a traktor bagrů pro společnost CASE Europe
2015 – výroba nakladačů pro Yanmar
2016 – Venieri představuje nový sortiment nakladačů VF 8.63TL – VF 1.63 – VF 18.63 – VF 18.63B