MultiOne 10

Nakladač MultiOne řady 10 je VLAJKOVOU LODÍ ITALSKÉHO VÝROBCE CSF MULTIONE: kloubový model vybavený robustním teleskopickým výložníkem a novou generací rámu stroje. Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem s uzávěrkou na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor zn. POCLAIN) dále je vybavený systémem prokluzu kol DBS, který jednoduše zabraňuje smýkání kol např. na travnatém nebo jemném povrchu a tím zabraňuje jeho poškození. V základní výbavě disponuje i děličem točivého momentu, který rozděluje kroutící moment rovnoměrně na všechna čtyři kola. Je poháněný čtyřválcovým přeplňovaným dieselovým motorem KOHLER.
  • Zdvih. síla:1600 kg
  • Výkon motoru: 75 HP
  • Max. rychl.: 30 km/h
  • Tlač. síla: 1800 kgf
  • Výška zdvihu: 3,2 m
  • Hmotnost: 2100 kg
Vyznačuje se velkou tlačnou silou a rychlostí. Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech. Na přání lze vybavit řadu 10 prosklenou kabinou s topením nebo klimatizací!! Řada 10 má malý bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 150cm šířky, 320cm délky, 215cm výšky a váze 2100 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržba prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Díky svým parametrů se ale řady 9 a 10 řadí mezi stroje, které ve svojí kategorii na trhu nemají konkurenci a proto si je vybírají naši zákazníci.Řada 10 je nejoblíbenější v komunálním sektoru, na obcích a ve stavebních firmách nebo zemědělství.

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Kompletní technické parametry:
MultiOne 10.9
Zdvihová síla: 1600 kg
Výkon motoru: 75 HP
Max. rychlost: 30 km/h
Tlačná síla: 1800 kgf
Průtok: 95 l /min
Výška zdvihu: 3,2 m
Hmotnost: 2100 kg
Výška: 2150 mm
Šířka: 1500 mm

Máte zájem o MultiOne 10?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.