MultiOne řada 1, 2

MultiOne M28 nabízí celkovou bezpečnost a všestrannost, díky silnému motoru o výkonu 28 koní a kloubovému rámu s 4WD pohonem. Přímý přenos pohonu s hydraulickou progresivní uzávěrkou diferenciálu zajišťuje, že se kolo nedostane do smyku a umožňuje vyrovnání všech 4 kol. MultiOne M28 může dosáhnout rychlosti až 12 km/h a má nosnost až 500 kg. Harmonie v každém jednotlivém detailu a inovativní design dělá ze mininakladače M28D jeden z nejzajímavějších strojů ve své kategorii.

MultiOne 2.3.Jedná se o nejkompaktnější kloubový stroj, koncipovaný pro uspokojení požadavků malých stavebních firem a realizátorů. MultiOne 2.3 je vybaven benzínovým motorem o výkonu 27 HP, MZ má účinný hydraulický systém 3 čerpadel s oddělenými okruhy. Obsluha může řídit stroj s naprostou jistotou, dokonce i v úzkých prostorech. MultiOne 2.3 být pro větší pohodlí vybaven vyhřívanou kabinou.
MultiOne 1.1 je určen hlavně k údržbám zahrady a péči o trávník. Díky použité technologii může vykonávat veškeré práce spojené s čištěním a sekáním trávníku. S tímto strojem je vše snadné, pohodlné a bezpečné. Jeho poloměr otáčení je roven nule a tím zajišťuje snadnou manipulaci i ve stísněných podmínkách. 3WD hydrostatická převodovka pohybuje strojem hladce ve všech typech terénu a zajistí kdekoliv maximální dostupnost výkonu a přesně v momentech, kdy je tento výkon požadován obsluhou.

MultiOne 2.2 poskytuje vysoký výkon v každém terénu. Je ideální pro profesionální použití i pro náročné privátní zákazníky. Je vybaven benzínovým motorem 22 HP, který poskytuje spolehlivost a trvanlivost, spolu s nízkou spotřebou a rychlým startováním. Široká škála příslušenství umožňuje dělat širokou škálu činností velmi snadno a v krátkém čase. MultiOne 2.2 je kompaktní stroj s velkou nosností až do 450 kg. Může být také vybaven vyhřívanou kabinou.

Máte zájem o MultiOne řada 1, 2?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.