TATRA Phoenix speciál, verze traktor nebo nákladní vozidlo

Zázraky na počkání, nemožné do třech dnů. Tak můžeme charakterizovat podvozek Tatra Phoenix speciál. Vy si zvolíte, kolik chcete náprav, vy si řeknete, které budou zatáčet, jakou budete chtít převodovku. A takovou Tatru vám dodáme.
  • Motor: PACCAR MX-11 nebo MX-13, 367 – 530 k
  • Pohon: dle požadavků
  • Převodovka: manuální, automatizovaná nebo měnič
  • Sestupná převodovka TATRA: jednostupňová nebo dvoustupňová
  • Max. celková technická hmotnost: až 50 000 kg

Speciální podvozky jsou to, v čem je TATRA prostě dobrá. Je ta vlastně LEGO. Vy si řeknete, kolik potřebujete náprav, jakou nosnost a TATRA poskládá nápravy a nosnou rouru přesně do konfigurace dle vašeho zadání. To jiná automobilka prostě neumí. A můžou vzniknout i speciály s osmi nápravami. Ale to hlavní vždy zůstane – tatrovácká koncepce se vzduchovým odpružením a s centrální nosnou rourou.

Můžou to být speciály pro vrtné práce, pro těžaře, pro hasiče atd. Je to vlastně jenom na vaší fantazii. Uplatnění těchto speciálů je v podstatě možné ve všech odvětvích.

Tyto speciální projekty jsou právě to, čím se Tatra liší od konkurence. Díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi může nabídnout a dodat to, co konkrétní zákazník potřebuje a ne to, co automobilka sériově vyrábí.

Tak jestli máte v hlavě nějaký speciální projekt a neodvážili jste se ho dál rozvíjet, tak se nám ozvěte a zkuste to třeba s Tatrou. A nakonec „Tatra Vás dostane dál“.

 

 

 

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o TATRA Phoenix speciál, verze traktor nebo nákladní vozidlo?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.