TATRA Phoenix 8x8, verze traktor nebo nákladní vozidlo

Fráze „Nebudeme se pouštět do žádných větších akcí“ rozhodně neplatí pro podvozek Tatra 8x8. Právě naopak. Miluje lomy, těžký terén, práci v zemědělství. Maximální nosnost, maximální efektivita, nepřekonatelná v terénu. Máme i verzi TATRA traktor.
  • Motor: PACCAR MX-11 nebo MX-13, 408 – 530 k
  • Pohon: 8x8
  • Převodovka: ZF manuální nebo automatizovaná, 16+2 rychlostní stupně
  • Sestupná převodovka TATRA: jednostupňová nebo dvoustupňová
  • Max. celková technická hmotnost: až 50 000 kg

TATRA Phoenix 8x8 je největší sériově vyráběná Tatra pro montáž nástaveb. Všechny náprava hnané, 1. a 2. náprava řízená. Motor vám můžeme dodat jak 11 l, tak i 13 l s výkonem až 530 k. Celková technická hmotnost je až 50 000 kg, což v lomech a podobných provozech určitě oceníte. A pokud budete chtít TATRU s lepším poloměrem otáčení, tak se podívejte na stránku Tatra Phoenix 8x6 – tam pro vás řešení určitě najdeme. Jestliže budete chtít Tatru Phoenix 8x8, všechny nápravy hnané, 1. 2. a 4. náprava řízená, tak to taky umíme.

Nejenom v lomech, ale i ve stavebnictví na liniových stavbách, v zemědělství a ve spoustě dalších oborů najde tento obr své místo. Společně pro vás najdeme to správné řešení.

Právě díky velkým přepravním výkonům získáte výhodu proti konkurenci a to vás může posunout ve vašem podnikání dál přesně v duchu tatrovácké fráze „TATRA VÁS DOSTANE DÁL“.

 

 

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o TATRA Phoenix 8x8, verze traktor nebo nákladní vozidlo?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.