TATRA Phoenix 8x6, verze traktor nebo nákladní vozidlo

Farmáři všech zemí se spojili a vznikla zemědělská Tatra traktor 8x6. Ano, v zemědělství tento podvozek potkáte nejčastěji a takřka vždy bude v provedení traktor. Dobrý poloměr otáčení i výkon motoru a odveze objemy, o kterých se běžným traktorů ani nesnilo.
  • Motor: PACCAR MX-11 nebo MX-13, 408 – 530 k
  • Pohon: 8x6
  • Převodovka: ZF manuální nebo automatizovaná, 16+2 rychlostní stupně
  • Sestupná převodovka TATRA: jednostupňová nebo dvoustupňová
  • Max. celková technická hmotnost: až 41 000 kg

Zemědělství, to je přesně to odvětví, pro které byl tento podvozek stvořen. Konfigurace náprava 1+3 (jedná přední náprava a 3zadní nápravy), 1. a 4 náprava řízená a první tři nápravy jsou hnané. Z toho plyne dobrá manévrovatelnost. Nebudou vám dělat problémy úzké vjezdy na pole, mostky, přejezdy. 530 k zvládne i ten největší náklad. A efektivita? S tímto zemědělským speciálem ušetříte proti klasické traktorové dopravě až 30% na PHM. A to nemluvím o tom co ušetříte na pneumatikách. A to minimálně za úvahu rozhodně stojí.

Pokud budete chtít opravdový speciál, kde jsou všechny nápravy hnané, 1., 2. a 4. náprava řízená, rozvory náprav takřka stejné tak se podívejte na sekci „TATRA speciál“.

V oblasti zemědělství se pohybujeme přes 30 let a určitě vám máme, co nabídnout. Jsou to zkušenosti, profesionalita, osobní přístup a tak pokud chcete Tatru do zemědělství, tak pamatujte, že „TATRA traktor jedině od specialistů na zemědělství“.

 

 

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o TATRA Phoenix 8x6, verze traktor nebo nákladní vozidlo?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.