Zemědělské návěsy a přívěsy

Na velikosti opravdu záleží. Čím větší, tím lepší (návěs). Maximální rychlost, objem, výkonnost. To jsou požadavky, které zemědělské návěsy a přívěsy určitě splní. Máme pro vás řešení šité na míru. Umíme dodat i homologaci pro tažení traktorem.
  • Velkoobjemové návěsy a přívěsy
  • Cisternové návěsy a přívěsy
  • Valníkové návěsy a přívěsy

Velkoobjemové návěsy a přívěsy

Pro maximální efektivitu převozu velkoobjemových komodit Vám můžeme dodat různé typy návěsů a přívěsů. V nabídce máme jak klasické sklopné návěsy a přívěsy, tak i návěsy s posuvnou podlahou či výtlačným čelem. Konzultace a návrh toho nejlepšího řešení pro vás, je pro nás samozřejmostí.

Cisternové návěsy a přívěsy

Návěsy a přívěsy určené pro převoz kapalných a sypkých komodit. Umíme Vám dodat cisternový návěs o objemu až 36 m3. Díky nepřebernému množství volitelné výbavy cisteren a různých konfigurací podvozků pro Vás zrealizujeme dodávku přesně toho stroje, který vaše podnikání posunu dál.

Valníkové návěsy a přívěsy

Potřebujete převážet nějaký stroj? Vozíte balíky slámy a sena, palety, bigbagy, či jiné balené zboží. Pro spřažení s Vaším tahačem či jiným tažným vozidlem Vám dodáme ten správný přívěs, či návěs. Možností máme opravdu hodně.

„Společně tvoříme moderní dopravu.“

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o Zemědělské návěsy a přívěsy?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.