Lesnické návěsy a přívěsy

Kalamita v lese, otázky nám nese. Co s tím dřevem bude dál? S odvozní soupravou od P&L bych se nebál. Pro dopravce a další zpracovatele nabízíme návěsy a přívěsy pro přepravu krátkého i dlouhého dřeva. Větší objem, větší výkon!
  • Přeprava dlouhého dřeva
  • Přeprava krátkého dřeva

Přeprava dlouhého dřeva

Slouží pro přepravu dřeva v délkách až do 22 m. Nabízíme Vám širokou paletu kvalitních, robustně zpracovaných návěsů a přívěsů v různých konfiguracích. U nás pořídíte jak jednoduché 2-nápravové klanicové návěsy, tak i složité teleskopické 3-nápravové návěsy vhodné pro kombinovanou přepravu. Modulární řešení našich návěsů a přívěsů uspokojí i Ty nejnáročnější zákazníky. Řekněte nám, co potřebujete vozit a my Vám najdeme řešení. Umíme i návěsy s hydraulickým nakládacím jeřábem.

Přeprava krátkého dřeva

Pro přepravu krátkého dřeva jsme schopni dodat také nepřeberné množství produktů. Chcete 2-nápravový plošinový přívěs s točnicí? Máme. Chcete 3-nápravový oplenový přívěs pro zajištění maximální efektivity převozů. Taky máme. A co takhle teleskopický návěs s posuvnými klanicemi pro převoz výřezů v různých délkách? Samozřejmě, že máme. Máte speciální požadavky? Budeme jim naslouchat, navrhneme a dodáme řešení odpovídající Vašim představám.

„S technikou od P & L je snadná doprava i doleva.“

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o Lesnické návěsy a přívěsy?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.