Zemědělské nástavby

Řešíte zemědělskou dopravu? My už přes 30 let! Dodáme Vám velkoobjemové korby, cisterny, rozmetadla a další různé nástavby. Navrhneme řešení pro maximální efektivitu a ziskovost Vašeho podnikání.
  • Výměnný systém
  • Velkoobjemové nástavby
  • Cisternové nástavby
  • Rozmetadla
  • Valníkové nástavby
  • Nástavby pro převoz krmných směsí

Výměnný systém

Umožňuje rychle a pohodlně zaměňovat různé typy nástaveb. Zajistíme dodávku a montáž různých výměnných systému před jednoduché, finančně i technologické nenáročné (systém heverových odstavných noh) až po složité hydraulicky ovládané systémy.

Velkoobjemové nástavby

Slouží k převozu komodit o velkém objemu (až 40 m3) s nižší měrnou hmotností. Nabízíme jak korby s posuvným dnem, tak i sklápěcí nástavby v mnoha variantách (hydraulicky ovládané bočnice a zadní čela, pendly atd.) z různých materiálů (ocel, hliník, hardox).

Cisternové nástavby

Zajistíme dodávku zprovoznění nástavby o objemu až 22 m3. V nabídce máme nástavby ocelové, sklolaminátové i nerezové v pasivním i aktivním provedení. Pohon je možné řešit jak čerpadlem, tak i vývěvou.

Rozmetadla

Nákladní vozidlo umíme osadit také univerzálními rozmetadly o objemu až 31 m3. S rozmetadlem můžete aplikovat jak statková tak i minerální hnojiva.

Valníkové nástavby

Nástavby vhodné pro převoz paletizovaného zboží, balíků, bigbagů, strojů atd. Možno i s hydraulickým nakládacím jeřábem.

Nástavby pro převoz krmných směsí

Jedná se o sklopné nástavby určené pro převoz krmných směsí, obilovin, substrátů a dalších sypkých komodit. Nástavby jsou zpravidla doplněné o šnekové ústrojí sloužící k vyprazdňování a postupnému dávkování.

„Řešení individuálních požadavků je pro nás samozřejmostí.“

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o Zemědělské nástavby?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.