Nástavby

Nákladní automobil není jen o podvozku a kabině. Ten pravý funkční celek tvoří až kombinace se správnou nástavbou. Nevíte si rady s volbou toho pravého výrobce, typu či konfigurace? Rádi Vám pomůžeme a dodáme komplexní řešení Vaší dopravy.
  • Komunální nástavby
  • Kontejnerové nástavby
  • Valníkové nástavby
  • Stavební sklopné nástavby
  • Cisternové nástavby
  • Speciální nástavby

Komunální nástavby

Pro potřeby obcí, komunálních firem či správu silnic a dálnic Vám dodáme různě komunální nástavby. V nabídce máme opravdu široké množství- od různých cisteren, přes sypače, zametače až po nástavby pro svoz odpadů.

Kontejnerové nástavby

Jedná se o nástavby s širokou paletou využití. Nosiče kontejnerů lze díky jejich univerzálnosti rovněž využívat jako tzv. výměnný systém pro aktivní i pasivní nástavby. Máme pro Vás nachystané nepřeberné množství variant, abychom dokázali vyhovět Vaší individuální poptávce.

Valníkové nástavby, Valníkové nástavby s HNJ

Jedná se o nástavby vhodné pro převoz paletizovaných stavebních ale i jiných materiálů. U nás dlouho opomíjená varianta, valník s hydraulickou rukou, je ideální je řešení pro efektivní nakládku a vykládku bez potřeby další techniky. Valníkovou nástavbu nabízíme v různých provedeních.

Stavební sklopné nástavby

Slouží k převozu stavebních materiálů. Na základě našich zkušeností a Vašich požadavků Vám poradíme s volbou správného typu sklápěče a s volbou vhodného typu materiálu pro výrobu korby. Nabízíme jak jednoduché jednostranné sklápěče, tak i složité víceúčelové sklopné korby s hydraulickými bočnicemi, automatickým plachtováním a další volitelnou výbavou.

Cisternové nástavby

Jedná se o tankové nádrže pro převoz kapalných, či sypkých materiálů. Můžeme Vám nabídnout cisterny jak pro převoz zemědělských kapalných či sypkých komodit, tak i cisterny pro převoz pro přepravu vody, chemikálií, paliv atd..
 

Speciální nástavby

Máte nějaký speciální požadavek na nástavbu. Pracovní plošina? Vrtná souprava? Dvoucestné vozidlo? Ani to není překážka.
„Záleží nám na Vaší spokojenosti.“
 
Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Máte zájem o Nástavby?

Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.

Nebo
Váš kontakt byl úspěšně odeslánVáš kontakt byl úspěšně odeslán

CHCI NABÍDKU

Prosíme o vyplnění následujících informací, abychom Vám poslali nabídku, dle Vašeho přání.