Pozvánka na výstavu „BERGMANN – virtuální zážitky“ RE-LIVE s firmou P & L

Projděte si výstavu BERGMANN – virtuální zážitky v českém znění! Tento záznam je přístupný do konce června. Registrační formulář naleznete v pozvánce.

Vážení obchodní přátelé,

rok 2021 je pro firmu Ludwig Bergmann GmbH zcela mimořádným rokem, protože tato rodinná firma v něm slaví 125. výročí svého založení.

Firma Bergmann vždy dokazovala, že tradice a inovace si spolu dobře rozumí - proto u příležitosti svého 125. jubilea pro Vás připravila něco velmi neobvyklého: svou první virtuální výstavu „BERGMANN – virtuální zážitky“, kterou můžete sledovat RE-LIVE do konce června 2021.

Rádi bychom Vás pozdravili osobně, protože na výstavě jde především o setkávání a vzájemnou komunikaci lidí – to ale bohužel v současné situaci není možné. Přesto se můžete těšit na svého partnera, který se Vám bude osobně věnovat, zajímavé prezentace strojů, 360° zobrazení haly a zážitky se stroji v 3D.

Srdečně Vás zveme k návštěvě první virtuální výstavy „BERGMANN – virtuální zážitky“, kterou pro Vás organizujeme ve spolupráci s firmou P&L spol. s.r.o. Zde se dostanete k Vaší osobní registraci:

>>Registrační formulář<<

 

S přátelskými pozdravy

Vaše firma BERGMANN

Jiří Velička & Antonín Sapák
podpora prodeje BERGMANN
P&L, spol. s.r.o.

PS: …najdete nás na stánku u HTW 65 (Antonín Sapák) a M 2140 (Jiří Velička)