Polní pokusy se strojem vlastní výroby Muck Tiller

Stejně jako během roku loňského, tak i v roce letošním uskutečňuje naše společnost na různých místech České republiky polní pokusy se strojem vlastní výroby Muck Tiller v agregaci se samojízdným aplikátorem Vredo.

Ve spolupráci s vědeckými institucemi a TAČR provádíme agronomické pokusy v technologii pásového zpracování půdy zkoumající vliv různých dávek digestátů/kejdy na růst a následné výnosy pěstovaných plodin. Zároveň testujeme náš strip-till kypřič Muck Tiller a v rámci neustálého zlepšování ověřujeme jeho funkčnost v různých půdních podmínkách napřič celou republikou.

Pokusy probíhají ve vybraných podnicích v Čechách a na Moravě, které sledují trendy v zemědělství a zajímají se o progresivní technologie. Strojem Muck Tiller aplikujeme různé dávky digestátu v jarním období před setím, tak i podzimní strip-till po sklizní do strniště.

Opět nás čeká spousta „voňavé“ práce a pokud Vás zajímá technologie pásového zpracování půdy spojené s aplikaci organických tekutých hnojiv, případně samojízdný aplikátor Vredo, rádi Vás uvítáme na některém z pokusů. Přesvědčíte se, co dokáže povedená dvojice Muck Tiller a Vredo. Navíc, pokud budete mít zájem, budete moci se svézt (v kabině Vredo) s touto nepřekonatelnou soupravou. Pro informace, kdy a kde budou „kluci v akci“ sledujte náš FB profil, případně kontaktujte svého regionálního obchodního zástupce.