Hilltip – nejefektivnější a nejkomfortnější posypový systém na trhu

Pluhem a rozmetadlem umíme nastrojit skoro všechno. Vyzkoušejte ty od firmy Hilltip a ušetřete.

Finský výrobce pluhů a rozmetadel Hilltip se pyšní nejefektivnějším posypovým systémem na trhu. Jak to funguje? Jednoduše si zvolíte šířku posypu a dávku gramů na m2, rozmetadlo ji pak samo přizpůsobí rychlosti vozidla. Zasáhnete tak přesnou plochu a zamezíte zbytečnému plýtvání – oproti konkurenci ušetříte cca 20 % posypového materiálu. Navíc se můžete plně soustředit jen na řízení, systém je opravdu automatický.

Všechna rozmetadla Hilltip jsou vyrobena z plastu/nerezu, což zaručuje dlouhou životnost ve velmi náročných podmínkách. Dále mají sledovací online systém HTrack, s kterým máte dokonalý přehled kdy a kde se vaše vozidlo pohybuje a jak sype.

Stroje od Hilltipu pořídíte v objemech od 120 až po 5000 litrů. Ty nejmenší se pyšní snadným ovládáním přes mobilní aplikaci s Bluetooth. Vhodné umístění je např. do tříbodového závěsu za traktor, za různé nakladače (např. MultiOne, Avant), na zadní čelo pickupu nebo na nosiče nářadí. Větší, 380litrový model, zase pasuje na UTV, menší nosiče nářadí, případně pickupy.

Nejoblíbenější jsou však rozmetadla v objemech 550–1100 litrů. Velikosti 550 nebo 750 litrů dáváme na pickupy s double kabinou, 850 a 1100 litrů jsou delší a vhodně pro single kabiny s větší korbou.

Novinku v sortimentu představují rozmetadla 900–1250 litrů, vyznačující se větším šnekem a možností sypat i ve vysokých rychlostech. Velikostně pasují na pickupy se single kabinou a užitková vozidla jako je Multicar, Bonetti atp. Další modely (například pro traktory nebo nákladní vozidla) najdete v kompletním katalogu.

Na závěr ještě dodáváme, že Hilltip vyrábí i rovné a šípové pluhy v záběrech od 165 do 260 cm. Hlavním zaměřením jsou pickupy a traktory, ale umíme je nastrojit téměř na kterékoliv vozidlo! 

A pokud by vás pro příští zimu zajímalo ještě další příslušenství, doporučujeme radlice, zametače nebo třeba stopaře, tentokrát z naší vlastní P & L výroby.

Hilltip je každopádně jednoznačná volba pro efektivní a ekologický posyp!


Článek napsal: Ing. Adam Šimon, produktový manažer komunální techniky

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit!
Telefon: 728 619 745
E-mail: asimon@pal.cz