Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

Köckerling Allrounder 900 / 1200 -profi line-

Příprava secího lože po pluhu, jednorázové zkypření, a tím provzdušnění půdy. Je vhodný pro rychlejší proschnutí ploch nebo pro cukrovku, pro jednorázové použití v namrzlé půdě (dozrávání půdy mrazem) a pro zapravení kejdy a chlévské mrvy.

ALLROUNDER

ALLROUNDER – profiline – to nejsou pro svou vysokou a prostornou rámovou konstrukci (průchodná výška 60 cm) klasické seťové brány, nýbrž je to více univerzální stroj, kterým se dají provádět nejrůznější práce. K tomu patří: Příprava secího lože po pluhu, jednorázové zkypření, a tím provzdušnění půdy. Je vhodný pro rychlejší proschnutí ploch nebo pro cukrovku, pro jednorázové použití v namrzlé půdě (dozrávání půdy mrazem) a pro zapravení kejdy a chlévské mrvy. ALLROUNDER 900/1200 – profiline se výborně hodí také pro druhé nasazení na strniště po těžkém kypřiči (pro vymýcení pýru), jakož i pro lepší rozdělení slámy. Tak může ALLROUNDER nahradit aplikaci neselektivního herbicidu. Těžko může být použito jiné nářadí na zpracování půdy univerzálněji než ALLROUNDER – profiline.

Velký plošný výkon

Při rychlosti ca 15 km/hod. je možný plošný výkon až 15 ha za hodinu. Potřeba tažné síly je od 240 - 300 PS, vždy podle půdních podmínek a pracovní hloubky.

Malá přepravní šířka

Dvojité sklopení bočních dílů umožňuje dodržet zákonem předepsanou přepravní šířku 3,00 m. Stabilní osvětlovací zařízení garantuje bezpečnou přepravu po silnici také za špatné viditelnosti. Sériově jsou dodávány vzduchové brzdy, jak to předepisuje zákon.

Stabilní zavěšení

Zavěšení na spodní ramena tahače má ve srovnání se zavěšením na výkyvný závěs velkou výhodu. Točivé body neleží koncentrovaně na jednom vlečném oku, nýbrž jsou rozděleny do vertikálních a horizontálních točivých bodů. To umožňuje malý poloměr otáčení.

Navíc může řidič v těžkých situacích vytáhnout kompletně Allrounder nadzdvižením hydraulikou. Pro velké traktory a pásová vozidla se spodním závěsem bez hydrauliky se nabízí hlava výkyvného závěsu.

Vysoce dimenzované pneumatiky

Vysoce dimenzované pneumatiky 500/55 - 20 garantují vysokou nosnost zvláště na lehkých, písčitých půdách. Podvozek je v pracovní poloze kompletně zatažený, takže na poli nevznikají žádné stopy. Velké pneumatiky jsou k dobru také pro přepravu po silnici.

Optimální zarovnání a opětovné zhutnění

Dvojitý válec STS 530 mm (soil-to-soil = půda na půdu) slučuje více výhod. Vytváří vysoké opětovné zhutnění, dobře se čistí za vlhkých podmínek a je nezničitelný na kamenitých půdách. Zavlačovač 13 mm má stavitelný přítlačný tlak, slouží na brázdě pro optimální přípravu secího lože a při setí do mulče pro lepší rozdělení slámy: Jednoduché nářadí s nepatrným opotřebením, ale s velkým výkonem.

Modely

Typ Allrounder 900 Allrounder 1200
Pracovní šířka 9,00 m  12,00 m
Přepravní šířka 3,00 m  3,00 m
Zavěšení KAT III zavěšení na spodní ramena hydrauliky nebo hlava výkyvného závěsu s čepem 50 mm
Rám 4 - řadová rámová nástavba
Průchodnost rámu 550 mm
Počet radliček 54 72
Vzdálenost brázdiček 166 mm
Pěchovací válec Dvojitý válec STS 530 mm
Zavlačovač 13 mm zavěšený odpruženě stavitelný přítlačný tlak
Brzda Vzduchová brzda sériově
Osvětlení sériově
Pneumatiky Přepravní osa 500/55-20, Přední opěrná kola 10.0/75-15.3
Hmotnost 7500 kg 8660 kg

Fotogalerie

Související

Köckerling Allrounder - classic

Příprava secího lože po pluhu, jednorázové zkypření, a tím provzdušnění půdy na jaře, pro cukrovku, pro jednorázové nasazení v namrzlé půdě (dozrávání půdy mrazem) a pro zapravení kejdy a chlévské mrvy.
Pracovní záběr : 3,00–6,00 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Allrounder 600 / 750 - profiline -

Příprava seťového lože po pluhu, jednorázové zkypření, a tím provzdušnění půdy. Je vhodný pro rychlejší proschnutí ploch nebo pro cukrovku, pro jednorázové použití v namrzlé půdě (dozrávání půdy mrazem) a pro zapravení kejdy a chlévské mrvy.
Pracovní záběr : 6,00–7,50 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Quadro

Univerzální kypřič pro zpracování strniště a hlubokézákladní kypření
Pracovní záběr : 3,00–5,70 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Trio

Kompaktní kypřič k plošnému a hlubokému zpracování půdy s radličkami umístěnými na ve třech řadách.
Pracovní záběr : 3,00–4,00 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Trio 400T / 500T

Podmítač pro mělké zpracování strniště a hluboké základní zkypření s integrovaným podvozkem
Pracovní záběr : 4,00–5,00 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Vario

Kypřič pro zpracování strniště.
Pracovní záběr : 3,00–7,50 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Vector

Kypřič vhodný pro mulčovací setí, mělké zpracování strniště, ale i hluboké základní kypření.
Pracovní záběr : 4,60 – 8,00 m
Potřebný výkon : 220 - 350 PS
Zobrazit více parametrů

Dealeři

Mapa
Seznam