Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

Köckerling Allrounder 600 / 750 - profiline -

Příprava seťového lože po pluhu, jednorázové zkypření, a tím provzdušnění půdy. Je vhodný pro rychlejší proschnutí ploch nebo pro cukrovku, pro jednorázové použití v namrzlé půdě (dozrávání půdy mrazem) a pro zapravení kejdy a chlévské mrvy.

ALLROUNDER

ALLROUNDER - profiline- to nejsou pro svou vysokou a prostornou rámovou konstrukci (průchodná výška 60 cm) klasické seťové brány, nýbrž je to více univerzální stroj, kterým se dají provádět nejrůznější práce. K tomu patří: Příprava seťového lože po pluhu, jednorázové zkypření, a tím provzdušnění půdy. Je vhodný pro rychlejší proschnutí ploch nebo pro cukrovku, pro jednorázové použití v namrzlé půdě (dozrávání půdy mrazem) a pro zapravení kejdy a chlévské mrvy. ALLROUNDER 600/750 profiline se výborně hodí také pro druhé nasazení na oštření podmítky po těžkém kypřiči (pro vymýcení pýru), jakož i pro lepší rozprostření slámy. Tak může ALLROUNDER nahradit aplikaci neselektivního herbicidu. Těžko může být použito jiného nářadí na zpracování půdy univerzálněji než ALLROUNDER – profinine.

Centrálně umístěný podvozek

Podvozek umístěný na stroji centrálně, umožňuje malý rejd na úvrati. Můžete efektivně zpracovat také malé parcely, aniž byste způsobili škodlivé zhutnění na úvrati. Během práce je podvozek kompletně zatažený do rámu stroje.

Dlouhá tažná oj

Díky dlouhé tažné oji mohou být jako tažné vozidlo použity také traktory se zdvojenými pneumatikami. Obratnost ALLROUNDERu – profiline tím není omezena.

Vysoká průchodnost rámu

Oproti ostatním jemným kypřičům nebo pružinovým branám se ALLROUNDER – profi line – liší svou vysokou průchodností rámu 60 cm. To ho činí univerzálně použitelným, neboť mistrovsky provede všechny úkony bez ucpávání. ALLROUNDER - profi line – je většinou použitelný celoročně, a to buď při druhém zpracování strniště - podmítky, zapravení chlévské mrvy nebo kejdy, na jaře pro zpracování namrzlé půdy nebo pro přípravu secího lože. Je lehce tažný, šetří pohonné hmoty, dává velký plošný výkon – to jsou důležité argumenty pro ALLROUNDER – profi line.

Modely

Typ Allrounder 600 Allrounder 750
Pracovní šířka 6,00 m 7,50 m
Přepravní šířka 3,00 m 3,00 m
Počet radliček/dlát 36 44
Potřeba tažné síly od 118 kW / 160 PS 147 kW / 220 PS
Hmotnost 4600 kg 5400 kg

Fotogalerie

Související

Köckerling Allrounder - classic

Příprava secího lože po pluhu, jednorázové zkypření, a tím provzdušnění půdy na jaře, pro cukrovku, pro jednorázové nasazení v namrzlé půdě (dozrávání půdy mrazem) a pro zapravení kejdy a chlévské mrvy.
Pracovní záběr : 3,00–6,00 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Allrounder 900 / 1200 -profi line-

Příprava secího lože po pluhu, jednorázové zkypření, a tím provzdušnění půdy. Je vhodný pro rychlejší proschnutí ploch nebo pro cukrovku, pro jednorázové použití v namrzlé půdě (dozrávání půdy mrazem) a pro zapravení kejdy a chlévské mrvy.
Pracovní záběr : 9,00–12,00 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Quadro

Univerzální kypřič pro zpracování strniště a hlubokézákladní kypření
Pracovní záběr : 3,00–5,70 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Trio

Kompaktní kypřič k plošnému a hlubokému zpracování půdy s radličkami umístěnými na ve třech řadách.
Pracovní záběr : 3,00–4,00 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Trio 400T / 500T

Podmítač pro mělké zpracování strniště a hluboké základní zkypření s integrovaným podvozkem
Pracovní záběr : 4,00–5,00 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Vario

Kypřič pro zpracování strniště.
Pracovní záběr : 3,00–7,50 m
Zobrazit více parametrů

Köckerling Vector

Kypřič vhodný pro mulčovací setí, mělké zpracování strniště, ale i hluboké základní kypření.
Pracovní záběr : 4,60 – 8,00 m
Potřebný výkon : 220 - 350 PS
Zobrazit více parametrů

Dealeři

Mapa
Seznam